Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dřevěná dětská pískoviště

12. únor 2010

Dřevěná dětská pískoviště

Pro své děti jsme toho schopni udělat skutečně mnoho. Jen málokterý rodič by nesplnil přání, které jeho potomek má. Zvláště pak v tom případě, že jsou vcelku reálná. Není přeci nic krásnějšího než dětský smích. Odměnou pak může být úsměv nebo slova uznání. Za slovíčko děkuji mami, děkuji tati udělají rodiče hodně. Stejně tak je nutné zapracovat na bezpečnosti našich dětí, neboť jsou v neustálém ohrožení.

Reklama

Bezpečná dětská pískoviště

Budeme-li chtít vytvořit bezpečný prostor pro naše děti, zařídíme jim soukromé dětské hřiště, kam nebude mít přístup nikdo jiný, maximálně však kamarádi našeho potomka. Hlavní součástí hřišť by pak měla být dětská pískoviště, která umožní dětem si bezpečně a nerušeně hrát. A přesně o to by nám mělo jít především

Dopřejte dětem vlastní pískoviště

Moderní dům by neměl zapomínat na výdobytky moderní doby a všechny potřebné součásti takového bydlení by měly být dostupné všem členům rodiny. Na klasickém pískovišti dětem hrozí neustále nebezpečí, neboť se zde mohou sdružovat různé pochybné existence – určitě jste již slyšeli o tom, že byly na pískovištích u paneláků nalezeny stříkačky od narkomanů. Mnozí majitelé pejsků také nevědí, kam všude by svého čtyřnohého miláčka pustili, takže není nic výjimečného, když pes vykoná svou potřebu uprostřed pískoviště a jaké by toto mohlo mít následky pro vaše dítě, asi není nutné příliš dlouho rozvádět.

Výhody vlastního pískoviště

Raději si tedy nechejte vytvořit vlastní dřevěné dětské pískoviště a můžete mít jistotu, v čem si vaše dítě hraje. Za ten klid to rozhodně stojí. To není nutné zdůrazňovat. Dětská pískoviště pak mohou plnit roli vyžití pro dítě. Nemusíte se zbytečně obávat toho, že by vaše dítě bylo v přímém ohrožení. Klidně si můžete dělat svou práci, jelikož budete vědět, že dítě si hraje na pískovišti – staví si bábovičky, nebo si tvoří z písku obrovský hrad.

Pro děti to nejlepší

Dětem bychom měli dopřát vše, co potřebují. Není to přeci pro ně, ale hlavně i pro nás. Zajistit si tak klid by mohlo být jasnou motivací pro každého rodiče.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2860x] [12. únor 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie