Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dřevěné balkony v moderní domácnosti

22. únor 2010

Dřevěné balkony v moderní domácnosti

Domy potřebují ke svému příjemnému vzhledu drobnosti, které v konečném stavu vytvoří podobu každého bydlení. Nikomu z nás by se zcela určitě nechtělo bydlet tam, kde se necítí dobře. Abychom nebyli neustále zavřeni uvnitř domu, měli bychom si zajistit možnost vyjít na vzduch.

Reklama

Co však ale dělat v tom případě, kdy nemáte svou vlastní zahradu a sedět před domem se vám příliš nezamlouvá? Odpověď je zcela zřejmá. Nechejte si vytvořit balkony, u kterých si budete jisti, že zlepší váš životní prostor. Mnozí z nás nenechají na balkony dopustit, už třeba jen z toho důvodu, že na nich mohou užívat volnosti, vzduchu a pohody.

Balkon jako součást každého domu

Balkony bychom asi jen těžko mohli tvořit v době, kdy už dům stojí. Proto bychom si už při stavbě domu měli promyslet, jaký druh balkonu bychom mohli chtít. Nesmíme zapomenout, že existují různé druhy balkonů a bylo by chybou, kdybychom se zbytečně omezovali jen na jeden druh. Společnosti, zabývající se balkony, vám jsou schopny nabídnout mnoho různých variant. Dnešní moderní bydlení upřednostňuje dřevěné prvky, takže bychom měli zvážit i tu možnost, že bychom si mohli vybrat i dřevěné balkony, které mají nádech neobyčejnosti. Proč volit beton či jiný materiál, když je nám nabízen přírodní materiál v podobě dřeva? Takový návrat k přírodě je přeci úžasnou možností, jak si zvelebit své bydlení.

Různé možnosti balkonového zábradlí

Neměli bychom však podcenit ani další prvky balkonů, které jsou neméně důležité. Sami moc dobře víte, že hlavní součástí balkonů je balkonové zábradlí, které nám neumožní přepadnout z balkonů. Možností je obrovské možností, takže bychom si měli vybrat přesně takový materiál, se kterým budeme spokojeni. Musíme však přemýšlet také nad tím, jaký druh balkonů se právě k tomu našemu domu hodí. Rozhodně bychom měli dát na rady odborníků, abychom nestvořili dům, který bude pro smích ostatním.

Vytvořte si balkon podle svého

Máme-li rádi rovné linie, volte jemnější styly, prkna s minimem okrasných prvků, které by mohly spíše plnit opak. U složitějších staveb je vyžadováno mnohem větší variabilita, takže si můžete vyhrát s okrasnými prvky. Široký výběr balkonových prken dokazuje, že se nemusíte omezit jen na tradiční podoby balkonů, použijte fantazii a vytvořte něco nového, co bude chloubou v blízkém i širokém okolí.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 8449x] [22. únor 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie