Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dřevěné zábradlí na balkón a terasu

23. září 2010

Dřevěné zábradlí na balkón a terasu

Výhled z balkónů našeho rodinného domu patří mezi příjemné chvíle, kdy zapomínáme na všední starosti. Zejména, stojí-li výhled opravdu za to.

Reklama

Balkóny patří mezi dominantní prvky celého domu. Stavba, u níž je pozapomenuto na elegantní balkóny či terasy, bývá v očích profesionálů brána jako neplnohodnotná.

Při budování balkónů je jedním z nejdůležitějších faktorů to, jakým způsobem se vypořádáme se zábradlím. Je-li to z hlediska celkového designu stavby alespoň trochu možné, pak je zřejmě nejideálnější volbou dřevěné zábradlí , které svým přirozeným vzhledem zapadne zejména v menších obcích či stavbách v blízkosti krajiny.

Dřevěné zábradlí balkónu zpestří celý zevnějšek domu

Pokud hledáte inspiraci nebo možnost, kde pořídit kvalitní dřevěné zábradlí na balkón či terasu, pak doporučujeme navštívit internetové stránky stylovebalkony.cz . Zde naleznete nejrůznější varianty dřevěných balkónů, někdy také nazývaných balkónů v alpském stylu. Tyto dřevěné balkóny je možné si objednat pomocí nezávazné nabídky přímo na internetu. Nyní je navíc možné využít speciální akci týkající se dřevěných zábradlí na balkón a terasu, kdy Vám firma v případě potřeby udělá Vámi požadovaný balkón během jediného týdne. Akce se jmenuje "kolauduji a potřebuji balkón za týden".

Grafická vizualizace dřevěného zábradlí bude společností zpracována zdarma, též zdarma je i ústní konzultace, a to v rámci celé České republiky.

Dřevěné zábradlí je elegantní a moderní

Dřevěné zábradlí, které si pořídíte na balkón či terasu, se stane ozdobou Vašeho domu. Nezapomeňte, že balkóny a jejich vzhled zpravidla neuniknou očím zvědavých sousedů a náhodných kolemjdoucích. Dejte si proto tu práci a pořiďte si kvalitní dřevěné zábradlí, které balkónu a celé stavbě dodá noblesu a eleganci.

Vždyť se stačí porozhlédnout během dovolených v okolních zemích, jakými jsou například Rakousko, Itálie či Německo, kde má velká většina rodinných domů právě balkóny s dřevěným zábradlím. A je třeba uznat, že tyto domy v drtivé většině kvůli jejich vzhledu obdivujeme a říkáme si, že bychom podobný dům chtěli mít i my. Nyní máme možnost si vzhled domu vylepšit třeba právě o dřevěné zábradlí na balkónu či terase.


Hodnocení

Hodnocení: 2.83 hvězdiček/ Hodnoceno: 6x


[Autor: bydleni] [Zobrazeno 19315x] [23. září 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie