Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Grilování nejen na zahradě

5. srpen 2010

Grilování nejen na zahradě

Většina lidí se těší na grilování hlavně po zimě, kdy si jej nemohli jednoduše dovolit. I proto se griluje nejvíce právě v letním období, kdy jsou na tento způsob přípravy jídla lidé zvyklí. Výhodou léta je bezesporu také to, že je k dispozici mnohem více surovin, které jsou na grilování ideální. Na mysli máme zejména zeleninu, které v zimě není dostatek a ta, která se prodává v supermarketech, většinou za moc nestojí a je chemicky ošetřována.

Reklama

Grilování v zimě i v létě

V létě je naopak na zahrádkách dostatečné množství zeleniny, kterou si můžeme dát na gril a pochutnat si na ní. Otázkou je, jestli lze vlastně grilování uskutečnit i v zimních měsících. Odpověď je velmi jednoduchá a spočívá v tom, že není problém si ugrilovat klidně i v zimním období. Kuchyně jsou k tomuto velmi dobře uzpůsobené, a pokud tomu tak není, pak lze grilovat v kuchyni na grilu mobilním.

Grilujeme na dřevěném uhlí

Grilování na dřevěném uhlí v kuchyni pochopitelně možné není, ale instalací různých elektrických grilů lze grilování uskutečnit! Často jsou elektrické grily zabudovány přímo ve sporácích, nicméně grilování v troubě není tolik lákavé! Ideální volbou je klasický malý otevřený elektrický gril. Ten lze bez problémů přenést téměř kamkoli. Na kuchyňské lince může tento gril bez problémů stát a vy na něm bez problémů ugrilujete ty nejlepší speciality!

Zdravé grilování na elektrickém grilu

Grilování na elektrickém grilu je skvělé hlavně z pohledu zdravotního. Kvalitní dřevěné uhlí sice rozhodně lidskému zdraví z pohledu grilování na něm až tolik neuškodí, nicméně elektrický gril je úplně neškodný! Dá se také bez větších problémů očistit, a to téměř dokonale. Rozebrat se dá tento gril za několik desítek vteřin, jelikož jeho konstrukce je velmi jednoduchá. Ugrilovaný kus uzeniny v zimě rozhodně potěší a jeho příprava bude bezproblémová a hlavně rychlá!


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2059x] [5. srpen 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie