Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Markýzy zajistí dokonalý stín

19. srpen 2015

Markýzy zajistí dokonalý stín

Potřebujete zastínit prostor venkovního posezení, zimní zahrady nebo kterékoli jiné místo na vaší zahradě? Pokud je vaše odpověď kladná, nabízí se hned několik základních alternativ. Tu základní logicky představují různé druhy stříšek, které jsou ale poměrně drahé a často nevzhledné. Nejlevnější možnost zastínění nabízejí logicky slunečníky, nicméně při změnách počasí nemusí být efektivní. Nedokážou ani zastínit dostatečné množství prostoru. Určitě vás také unaví neustálé uklízení a vytahování slunečníku na místo určení. I proto se vyplatí pořízení markýz!

Reklama

Vybírejte skutečnou kvalitu

Pokud se rozhodnete pro řešení zastínění právě prostřednictvím markýzy, je třeba volit kvalitu. Mnohé levné modely jsou typické tenkou tkaninou a ovládacím mechanismem, který přestane po velmi krátké době fungovat. Moderní markýzy Praha nabízejí díky markýzovině od firmy Recasenc maximální výdrž a dokonalé zastínění se vším všudy. Volit přitom můžete jak klasické výsuvné, tak i kazetové markýzy. Orientovat se můžete podle ceny i podle typu vysouvání.

Ovládání musí být jednoduché

Zcela jistě byste měli dbát na pohodlné ovládání markýz. Pořídit si můžete ovládání dvojího typu. Tím prvním je klasické klikové vysouvání a zasouvání markýzy. Je logicky levnější a v případě, že si markýzy na zimní zahrady pořizujete pouze na občasné vysouvání, se stoprocentně vyplatí. V případě potřeby je jednoduše a rychle vysunete. Druhým typem je vysouvání za pomocí kvalitního elektromotoru. To je ovládáno dálkovým modulem.

Design na jedničku

Nesmírně důležitý je i vzhled markýz. Markýzy kazetové Plzeň dokážou nabídnout opravdu neotřelý vzhled a pohodlné ovládání. Za velmi nízké ceny můžete mít luxusní markýzy se vším všudy a vaše posezení či zimní zahrada budou mít stoprocentně dostatek stínu.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: batko] [Zobrazeno 932x] [19. srpen 2015]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie