Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Na zahradě vlastní bazén

19. březen 2011

Na zahradě vlastní bazén

K létu neodmyslitelně patří nejrůznější radovánky, zmrzlina, relaxování a povalování se u vody. Ovšem moře nemáme, a pokud si chceme zaplavat i v tuzemských podmínkách, musíme vzít zavděk buďto rybníkem, plaveckým bazénem, anebo můžeme zvolit možnost pro nás zdaleka nejpohodlnější, tedy zařídit si na zahradě vlastní bazén.

Reklama

Bazén jako skvělý nápad

Pořídit si vlastní bazén se může zdát velmi nákladné a obtížné. Opak je však pravdou. Bazeny-azrelax.cz jsou webovým portálem, který se zabývá prodejem nejen venkovních bazénů. Bazény si zde můžete vybrat z několika typů. A nemusíte zůstat jen u webových stránek, bazény si můžete naživo prohlédnout i v bazénovém centru v Říčanech.

Snadný výběr bazénu

Prvním typem bazénu je vložkovaný bazén, který je tvořen betonovým nebo polystyrenovým skeletem a vyložen speciální vinylovou folií. Výhodou těchto bazénů je velká variabilita, co se tvarů týče. Také si můžete sami navrhnout tvar a typ schodiště. Pokud nechcete používat příliš betonu, můžete se rozhodnout pro plastový bazén, který je také vhodný pro interiérové bazény. Jde o plastový skelet, který je usazen na betonovou desku v zemi.

Nadzemní dřevěné bazény

Nechcete-li na zahradě složitě kopat, není snažší volby než si vybrat nadzemní dřevěný bazén. Ty jsou poskytovány v hloubkách buďto 120 nebo 130 centimetrů.

Pořídíte-li zahradní bazén, jistě vás bude také zajímat, jak ho udržet v co největší čistotě. V tom případě není nic snazšího než vybrat si k bazénu i zastřešení bazénů. To spolehlivě ochrání váš bazén před nečistotami, listím a spoustami prachu, které by mohly ohrozit drahou techniku jako například filtry.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 3269x] [19. březen 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie