Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nechejte si vyčistit sedací soupravu na chalupě ještě před dovolenou

16. červen 2017

Nechejte si vyčistit sedací soupravu na chalupě ještě před dovolenou

Rozhodli jste se letošní léto prožít na chalupě a rádi byste ještě před vypuknutím letních prázdnin nechali vyčistit Vaši oblíbenou sedací soupravu? Povolejte do Vašeho letního sídla společnost Šachmat a nechejte tento bytový doplněk vyčistit od profesionálů. Kontaktní údaje i ceník najdete na webových stránkách této společnosti www.sachmat.com. Díky službě čištění sedaček Olomouc se budete cítit na chalupě jako doma a nebude se Vám chtít vracet do stereotypů každodenního městského života. Možná jste doposud nevěděli, že koberce a čalounění sedacích souprav jsou nebezpečným zdrojem roztočů a prachu. Moderní extrakční čištění tkanin a koberců si klade za cíl umožnit lepší dýchání. Zapomínat byste neměli po vyčištění ani na nanesení impregnace, která brání přímému styku tkaniny s nečistotami. Impregnace udrží koberec i sedací soupravy v čistotě. Kromě toho se postará o zachování jejich původního vzhledu a tvaru.

Reklama

S čištěním koberců Olomouc budete maximálně spokojeni. Společnost Šachmat používá k čištění koberců a čalounění tzv. extrakční způsob. Pod tímto pojmem si můžete připravit mokré čištění s použitím kvalitních přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií. Svým složením se čisticí sérum blíží jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Budete-li mít pocit, že nestihnete nechat vyčistit sedací soupravu či koberec ještě před létem, rozhodně nemusíte propadat panice, neboť se společností Šachmat je možné se domluvit kdykoliv. Tento úklid tak můžete nechat například na některý letní víkend, kdy budete na chalupě již trávit Vaši dovolenou.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 603x] [16. červen 2017]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie