Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Netradiční zahradní posezení

2. červenec 2010

Netradiční zahradní posezení

Horké letní počasí přímo svádí k relaxaci na zahradě. O nejrůznějších typech zahradního nábytku ze dřeva, kovu, ratanu, či plastu jste jistě už slyšeli a četli mnohé. Avšak v malebném koutku vaší zahrady, či na terase nemusíte jen sedět s přáteli či rodinou u kávy nebo čaje.

Reklama

Originální zahradní posezení

Pokud chcete do svého lenošení pod širým nebem investovat trochu více, vězte, že existuje trendy, originální nábytek, který se stane ozdobou vaší zahrady a vám poskytne maximální odpočinek. Počítejte však s tím, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Tzv. za pakatel totiž takové modely nekoupíte.

Závěsná křesla a houpací sítě

To pravé poležení či posezení skýtají závěsná křesla a houpací sítě. Pokud na jejich pořízení nebudete šetřit, můžete se těšit na opravdu luxusní netradiční odpočinek. Takovéto lenošení na zahradě ocení zejména děti, které mají rády neobvyklé věci. Na zahradu si můžete pořídit i stylová křesla a pohovky.

Zahradní truhly

Praktické a zároveň efektní jsou truhly, do kterých můžete uložit polštáře a sedáky, které zrovna nepotřebujete. Ochráníte je tak před znečištěním a vlhkostí. Pokud si však chcete pohovět, můžete si do takto chytře navržené truhly i pohodlně lehnout. Víko vám navíc poslouží jako štít proti sluníčku, které dokáže být zejména v dopoledních hodinách pěkně nepříjemné.

Hitem poslední doby je stohovatelný nábytek. Zapomeňte na jeho levnější varianty.

Křesla a sedačky na vaší zahradě

Kvalitnější modely totiž jsou křesílky a sedačkami, když je potřebujete, a v případě, že hosté odejdou, je lehce složíte na sebe tak, že z nich vznikne neobvyklý tvar. Třeba obelisk, který se stane ozdobou vaší zahrady. Křesílka na zahrady i terasy mohou být také houpací. Avšak ne taková, na jakých se houpal ještě váš pradědeček. Čím neobvyklejší design, tím lépe. Originální vzhled mohou mít také sedátka z ratanu. Díky nim se může váš altánek přeměnit v exotickou pralesní chýši. Inspirace je všude okolo vás spousta. Chce to jen popustit uzdu své představivosti a mít dostatek financí. Pak si léto opravdu užijete, i když třeba vůbec nevytáhnete paty z domu.

I kvalitní zahradní stůl je potřeba

Nejen židle, stoly a sedačky jsou základem kvalitního odpočinku na zahradě či terase. Není nad to, když si v tomto prostoru můžete dát něco dobrého. Proto je neméně důležité vybrat si kvalitní stůl. A abyste ohromili návštěvy, i servírovací vozík. Vybírejte vhodný design, který musí jít ruku v ruce s praktičností i ostatním vybavením zahradního zákoutí.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 3524x] [2. červenec 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie