Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nízkoenergetické domy za velmi dobrou cenu

11. říjen 2010

Nízkoenergetické domy za velmi dobrou cenu

Pokud uvažuje člověk o stavbě domu, měl by určitě brát v potaz různé varianty stavby, které může volit. V současné době se již dávno nestaví z klasických cihel, ale k dispozici je hned několik zajímavých a také z pohledu spotřeby energie nenáročných variant.

Reklama

Nízkoenergetické domy za přijatelnou cenu

Jestliže chceme bydlet opravdu levně a také příjemně, jsou ideální volbou nízkoenergetické domy. Hodně známou značkou v oblasti nízkoenergetických domů je určitě Barx. Tato společnost je schopna vyrobit a dodat hned několik typů nízkoenergetických staveb, jež disponují hned několika základními výhodami oproti klasickým stavbám. Jedná se o nízkoenergetické stavby, které jsou skládány z velkých dílců, jež jsou ve společnosti vyráběny. Struktura samotných stěn je kompozitní a její základ tvoří velmi pevný beton.

Všechny komponenty na jednotlivé domy jsou vyráběny dle toho, o jaký domek se bude v konečné fázi jednat. Díky tomu, že jsou jednotlivé komponenty certifikovány, mohou se klienti spolehnout na opravdu vysokou kvalitu.

Výhody nízkoenergetických domů

Jaké jsou tedy základní výhody takovýchto nízkoenergetických domů? V první řadě je třeba jmenovat velmi rychlou výstavbu, která svou rychlostí jistě předčí klasické zděné domy. Základem je pochopitelně velmi nízká energetická náročnost. Ta je zaručena i přesto, že původní náklady na výstavbu takovéhoto domu nejsou až o tolik vyšší, než je tomu u domů klasických. Pasivní domy jsou naopak velice výhodné.

Nevšední design domů

Zapomenout nelze také ne design. Ten odpovídá nejnovějším trendům ve stavebnictví. Mimo společnost Barx se také nabízí i společnost MANE, která momentálně nabízí reality v Českých Budějovicích. Jedná se prakticky také o velmi kvalitní nízkoenergetické stavby vysoké kvality, které se vyznačují v podstatě stejně kvalitními vlastnostmi jako domy dodávané společností Barx.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2570x] [11. říjen 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie