Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nízkoenergetické pasivní domy NOVATOP

5. březen 2012

Nízkoenergetické pasivní domy NOVATOP

Asi nejeden člověk si sní svůj sen o tom, že si jednoho krásného dne buď postaví anebo nechá postavit vlastní dům. Jenže jaký by to měl být? Zděný z tvárnic, protože z cihel se už dávné nestaví, montovaný anebo tolik preferovaný nízkoenergetický dům. A co třeba NOVATOP? Že nevíte, o čem je vlastně řeč? Jedná se jakýsi všestranný systém, jež je založený na masívních dřevěných panelech. Tyto se prostě jenom poskládají k sobě a výsledným efektem je bezva dům. Jeho stavba je rychlá a velmi jednoduchá.

Reklama

Pokud se někdo bojí, že takovýto dům nemůže nikdy splňovat normy a nároky jeho obyvatel co se izolace týká, potom tyto obavy může klidně hodit za hlavu. Právě že pro mimořádně tepelně izolační a akustické vlastnosti je tento typ domu hojně vyhledávanými stavbami vůbec. Tyto dřevostavby jsou totiž zcela právem považovány za bydlení budoucnosti.

Velkoformátové panely, z kterých je dům postaven jsou vyrobeny z vrstveného dřeva, které se značí jako CLT. Tyto panely se dají použít klidně jako strop, stěny anebo i střechy. Tyto dřevěné panely se k sobě skládají úplně stejně jako stavebnice. To vše za pomoci jeřábu, díky němuž je dům postavený během pár okamžiků. Odborníci přes tyto úžasné nízkoenergetické domy uvádějí, že hrubá stavba tolik populárního přízemního bungalovu trvá pouhých pár hodin, pokud přece jen chcete sáhnout po klasice a postavit si patrový dům, potom musíte počítat s několika dny.

Zajímají vás tato perfektní možnost získání vlastního bydlení? Potom se podívejte na webové stránky společnosti NOVATOP a chtějte více informací. Podívejte se na tyto úžasné pasivní domy , které jsou tolik moderní a bydlení v nich nabízí úplně něco jiného, než na co jsme si za léta klasicky vyzděných domů zvykli. Chtějte i vy šetřit naši přírodu díky těmto vynikajícím stavbám.


Hodnocení[Autor: admin] [Zobrazeno 1968x] [5. březen 2012]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie