Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nůžky na plot a ještě mnohem víc

26. duben 2011

Nůžky na plot a ještě mnohem víc

Ať už máte zahrádku, zahradu nebo třeba celé zahradnictví, jistě budete chtít, aby zeleň na vašem pozemku vypadala zdravě a měla se k světu. A jelikož k tomu, aby vypadaly skutečně perfektně, budou rostlinky potřebovat vaši pomoc, v každém případě tak budete pro údržbu zeleně potřebovat kvalitní nářadí, které vám práci co nejvíce usnadní a ulehčí.

Reklama

Nůžky na plot přímo pro vás

Mountfield je již několik let špičkou na světovém i evropském trhu se zahradní technikou a výrobky pro volný čas. Najdete zde veškerý sortiment zboží od drobných zahradních pomocníků, jako jsou nůžky na plot nebo křovinořezy, ale také větší a silnější techniku jako traktory, sekačky nebo sněhové frézy. Dále zde najdete motorové pily, čerpadla, ale také zahradní grily, zahradní nábytek a drobné pomocníky jako kultivátory, štípačky dřeva, kompostery a postřikovače.

Nezapomínejte na svou zahradu

Samozřejmostí je nabídka travních semen, hnojiva a zavlažovačů, bez kterých se žádná větší zahrada neobejde. Krom výše uvedeného zde zakoupíte také skvělé a praktické drobné zahradní náčiní, od lopatek přes hrábě, nejrůznější pilky a nůžky.

K nim tu najdete také doplňky jako plotové lišty, které se, pokud si zakoupíte nůžky na plot, jistě také budou hodit.

Na zahradu patří i bazén

Krom zahradního náčiní a nářadí zde najdete také rozsáhlou nabídku bazénů, jak nadzemních i zapuštěných, dále bazénové příslušenství a zastřešení. Pro kutily je připravena nabídka pracovního náčiní, od ochranných pomůcek – rukavic, štítů a brýlí přes motorové oleje a prodlužovací kabely. Ke všem výrobkům, které Mountfield nabízí, zde najdete také náhradní díly. Tudíž není žádný problém, když se vám přetrhne struna u sekačky nebo když ztupíte nůžky na ploty, stačí jen objednat potřebný díl a můžete se opět radovat z dobře provedené práce.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1930x] [26. duben 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie