Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pásové pily dokonale řežou tvrdé materiály

10. leden 2011

Pásové pily dokonale řežou tvrdé materiály

Určitě se vám již několikrát v práci nebo doma stalo, že jste potřebovali provést nějaké řezy na ocelových trubkách či podobných materiálech, jenže jste nevěděli jak na, aby řezy byly hladké a zároveň dokonale přesné. Nuže, asi jste neměli k dispozici pásové pily, tedy produkt, který se na tuto činnost dokonale hodí.

Reklama

Na co se pásové pily hodí

Pásové pily využívající pilové pásy jsou totiž určeny jak pro řezání oceli, tak i pro řezání jiných tvrdých kovů a materiálů. Některé typy pásové pily se také dají dobře použít pro zpracování dřeva, takže se jistě najde jejich hojné využití například i na zahradě, kde tráví mnoho z nás spoustu času tím, že neustále něco předělává či opravuje.

A pokud máme rádi manuální práci i ve volném čase, pak jistě dobře víme, že při práci je potřeba mít co nejlepší nástroje, jinak je výsledek prakticky k ničemu, nebo se s celou záležitostí zbytečně moc dlouho trápíme.

Kolik pásové pily stojí

Pomocníci, jako jsou pásové pily na kov , jsou doslova k nezaplacení. Pokud tedy ještě pásovou pilu nemáte, pak je na čase si ji pořídit, pro domácí účely jistě postačí menší ruční pásová pila , která stojí jen zhruba okolo 5000 Kč.

Pokud však chcete, aby pásové pily na kov pomáhaly i ve Vaší firmě, pak je vhodnější zainventovat do větších automatických pásových pil, které jsou sice dražší ( v řádu několika desítek tisíc korun), ale o to výkonnější.

Kdo s pásovou pilou již pracoval, ví, že řezání do oceli nebo jiných kovů je mnohem přesnější a také jednodušší. Nic naplat, s pořádnými nástroji jde všechno lépe.

Výrobci pásových pil:


Hodnocení[Autor: bydleni] [Zobrazeno 2452x] [10. leden 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie