Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pojištění majetku, jako základní produkt pojišťoven

28. únor 2019

Pojištění majetku, jako základní produkt pojišťoven

Nechcete, aby vás překvapil ve vašem domě nějaký zloděj nebo jiná nečekaná událost? Pro tyto případy je vhodné si svůj domov pojistit. A nejen domov, ale také život.

Reklama

Pojištění majetku

Každému z nás se může stát situace, kdy někomu ublíží, případně kdy vám nečekaná událost znepříjemní život. Podívejte se, jaké máte možnosti v pojištění. Pojištěná domácnost je první předpoklad pro to, abyste se nemuseli bát, že vznikne nějaká pojistná událost. Jedná se o ochranu proti rizikům, které můžou ve vašem domově vzniknout, poté vám pojišťovna vyplatí určitou částku. Dnes už můžete využít pojištění také proti tomu, že vám uteče pes, nebo jiné hospodářské zvíře a způsobí tak někomu škodu. V některých případech to může být docela užitečné.

Majetkové pojištění je dobrovolné, tedy není vyžadováno zákonem. Jestliže se bojíte, že nastane situace, kdy se bojíte, že vytopíte souseda, nebo že vám v domě vznikne požár, jistě byste se měli proti těmto událostem pojistit. Takovýchto situací je ale nespočet, proto se podívejte na nabídky jednotlivých pojišťoven a vyberte si z produktů, který by byl pro vás nejpřínosnější.

Nejničivějším živlem bývá orkán

Z dat jednotlivých pojišťoven vyplívá, že nejčastěji, a také nejvyšší částky vyplácejí pojišťovny po vichřicích a orkánech. Na webových stránkách idnes.cz se podívejte na případy, ve kterých vám může pojišťovna vyplatit nějaké peníze. Vichřice může poničit majetek každému z vás. Neváhejte a zajistěte se, ještě než k vám nějaká vichřice nebo orkán přijde. Majetek ale není to jediné, proti čemu se můžete ochránit. Využijte také možnosti pojistit se pro případ úrazu, pracovní neschopnosti, smrti, nebo pro případ nečekané události v zahraničí. Vybrat si můžete s různých pojistných rizik. Nenechte se zaskočit ničím, co vás může ve vašem životě potkat, a vsaďte na jistotu.


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 929x] [28. únor 2019]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie