Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Pryč s problémy

2. listopad 2020

Pryč s problémy

Lidí, kteří se potýkají s finančními problémy, je u nás dost a dost. A nikdy tomu nebylo a nejspíše ani nebude jinak. A jak to tito obvykle řeší?

Reklama

Nikdo nemůže s naprosto skálopevným přesvědčením tvrdit, že je navěky za vodou, že jeho nikdy nemohou potkat finanční problémy. Ty jsou totiž rizikem, které ohrožuje každého z nás bez výjimky. Někoho více, někoho méně, ale nikdy nelze takovou možnost s naprostou jistotou vyloučit. Vždyť kolik chyb jenom může udělat člověk sám! A kolika nejrůznějších nepravostí, které ho připraví o jeho peníze, se mohou dopustit jiní, a to ať už úmyslně nebo jenom nechtěně!

Zkrátka a dobře je vždycky přinejmenším malé riziko toho, že jednou nastane den, kdy se člověk podívá na své finance a zjistí, že je jejich stav žalostný. A když to někdo takový zjistí? Co s tím?

Nejednou udělá dobře ten, kdo objeví a posléze si i vezme půjčku, která mu pomůže jeho finanční těžkosti překonat a odstranit. Protože půjčka je ideální volbou, jak vyřešit dočasné trable cizími půjčenými penězi a pak se s dotyčným zase finančně vyrovnat v podobě dohodnutých splátek s rovněž dohodnutými úroky.

Jenže takových půjček, které by byly dostatečně výhodné a současně i dostupné žadateli s nemalými finančními těžkostmi, není mnoho. A pokud lze mezi ně některé zařadit, pak jsou to zřejmě nebankovní hypotéky. Ona se totiž nějaká ta americká hypotéka bez registru či americká hypotéka bez dokládání příjmů současně snadno získává i splácí, a to pro všechny její přednosti. K nimž patří třeba to, že tu žadatele díky povinné záruce v podobě zástavy nemovitosti nikdo příliš neprověřuje, že se taková nebankovní hypotéka schvaluje rychle, peníze jsou po podpisu smlouvy rychle k dispozici a splácet tu je možné s výhodnými úroky jak po dlouhou dobu, tak třeba i docela krátce.

U těchto hypoték si lze půjčit klidně i až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti, a pokud pak má člověk třeba i třicet let na to, aby to po malých částkách splatil, je to skutečně neocenitelná pomoc. Jež se může někdy hodit třeba i vám.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 769x] [2. listopad 2020]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie