Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Řešení chudoby existuje

30. říjen 2020

Řešení chudoby existuje

„Tak jsem zase nedokázal vyjít se svým platem.“ Kolik je jenom mezi námi těch, kdo si něco podobného aspoň někdy ve svém životě s despektem říkají!

Reklama

I ti, kdo chodí do práce a mají tak své vlastní příjmy, musí nejednou konstatovat, že si s těmito nevystačí. Ne každý si totiž dokáže přijít na tolik peněz, jimiž by spolehlivě pokryl své výdaje, a proto se musí omezovat.

Nedostatek finančních prostředků tak je u nás docela hojným úkazem. A mezi ty, kdo se s podobným nedostatkem tu více a tu méně úspěšně, ale rovněž neúspěšně, potýkají, se může kdykoliv dostat kdokoliv. Nikdo si nemůže být jist tím, že má navěky vystaráno, že jeho se podobné potíže nikdy nedotknou.

A co dělat, aby se vše zvládlo, když už se člověk do podobných obtíží dostane? Někdy stačí se dočasně uskromnit, někdy je možné dorovnat to, co schází, penězi z dřívějších úspor, ale někdy nepřipadá nic z toho v úvahu a pak nezbývá než si zažádat o půjčku.

A zatímco těm, kdo jsou bonitní, půjčí pomalu na každém kroku, těm, kdo mají závažnější potíže finanční povahy, už jen tak někdo pomocnou ruku nepodá. Ti jsou nejednou odsouzeni k tomu, aby hledali dlouho a usilovně, než se najde někdo, kdo jim bude ochoten vyhovět.

Ale kdo hledá, ten najde. A kdo ví své, ten nemusí ani tak dlouho hledat. Ten, kdo je v obraze, totiž ví, že mu v hodně složité situaci pomůže dost možná jedině americká hypotéka bez registru. U níž dokáže uspět takřka každý, kdo je schopen dát za půjčené peníze do zástavy nemovitost a učiní tak.

Dosažitelná je taková nebankovní hypotéka pro každého, kdo má nějakou nemovitost a aspoň minimální příjmy. A někdo takový se obejde u podobné hypotéky bez registru i bez složitého prokazování příjmu, a díky tomu, že je to neúčelová hypotéka, se touto posléze snadno vyřeší každý problém.

A vzhledem k tomu, že se tu za nic neplatí předem, že jsou tu příznivé úroky, flexibilně nastavitelné splátky i doba splácení a další výhody, je prakticky jisté, že dlužník takovou hypotéku zvládne. A překoná díky ní každý finanční problém.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 841x] [30. říjen 2020]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie