Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Rezidence Hadovitá - nové moderní byty v Praze 4

30. leden 2019

Rezidence Hadovitá - nové moderní byty v Praze 4

Toužíte po moderním bydlení v centru Prahy, které však bude klidné a v příjemné lokalitě? Tak to je nová rezidence Hadovitá na Michelské stráni tím pravým pro vás. Vaše nová adresa s nadčasovým bydlením bude jen kousek od přírody a přitom jen pár kroků od města.

Reklama

Jedinečné místo pro vás

Rezidence Hadovitá je složena ze tří budov na Michelské stráni, jejíž řešení zvládli pražští architekti z Arx Studia profesionálně a na jedničku. Novostavba působí na první pohled elegantně a nadčasově. Bydlení přináší mnoho výhod, které byste jinde těžko hledali:

  • Příroda a přitom lokalita v centru města
  • Vše potřebné máte přímo po ruce
  • Příjemné interiéry jsou světlé a neutrálně laděné
  • Kvalita na prvním místě

Vše máte po ruce

Školka, škola, gymnázium i zájmové kroužky pro děti, lékárna, obchody, zábava od kultury až po sport nebo doprava – vše je jen kousek od vašeho budoucího vysněného místa pro život. Bydlení v Rezidenci Hadovitá nabízí také bez obtíží dostupný kontakt s přírodou; za pár minut se můžete dopravit do Kunratického lesa. Zatoužíte-li po velkém centru, můžete navštívit nedaleké největší obchodní centrum Chodov. Pokud máte rádi kulturu, jistě vás zaujme, že lokalita Michle má bohatou historii a jedná se o prostory, kde se vaše vysněné moderní bydlení lehce propojuje se atmosférou starších časů v nedalekém okolí.

Kvalitní a skvěle vypadající

Zvenčí i zevnitř dýchá Rezidence Hadovitá svou minimalistickou elegancí. Obytné prostory si můžete přizpůsobit stylem i barvami dle vlastního vkusu. Nové byty na Praze 4 jsou světlé a jejich interiér je plný klidné a příjemné atmosféry. Dveře v bílé barvě dodávají opticky ještě více prostoru a třívrstvá kvalitní podlaha v dubovém dekoru přináší útulnost a teplo domova. Balkony a dobře prosvětlené místnosti dodávají pocit lehkosti a přesto působí klidným dojmem, kdy vám byty zachovávají dostatek soukromí.


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 601x] [30. leden 2019]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie