Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Štípačka na dřevo řešením

26. srpen 2010

Štípačka na dřevo řešením

Štípání dřeva je činností, která se stala prakticky nutnou pro každého, kdo si chce udělat zásobu dříví na zimu. Naštípané dřevo v zimním období jako když člověk najde a teplo, které je díky němu do domácnosti dodáváno, je prakticky k nezaplacení!

Reklama

Dřevo na zimu se jistě hodí

Základním nástrojem pro štípání dřeva je, byla a bud pochopitelně sekyra. Skutečnost je ale taková, že moderní technologie již dospěly do takové fáze, že je možné bez problémů sekat dříví i díky jim. Jako zářný příklad mohou sloužit štípačky na dřevo. Tito skvělí pomocníci jsou schopni nasekat obrovské množství dřeva přesně tak, jak budete potřebovat! Záleží jen na tom, jak se konkrétní uživatel štípačky rozhodne.

Výhody štípačky na dřevo

Štípačka na dřevo disponuje hned několika základními výhodami! Tou první je pochopitelně neskutečné usnadnění veškeré práce s dřevem! Štípání dřeva s takovýmito štípačkami se mohou bez problémů věnovat i ženy! Není nic lehčího, než si štípačku jednoduše zapnout a pak dávat polínka do vyznačeného prostoru. Polínka si potom na štípačce natočí její uživatel tak, jak bude potřebovat a za pár vteřin bude hotovo! Za obrovskou výhodu lze také považovat to, že štípače na dříví jsou schopny neskutečným způsobem ušetřit čas. Posekáno budete mít prakticky za několik desítek minut a od práce půjdete naprosto svěží!

Mobilita štípačky na dřevo

Velkou devízou štípaček je určitě také to, že jsou mobilní. Není problém si je přenést klidně i na odlehlejší část zahrady, kde dosahuje elektrický proud! Pak si štípačku stačí pouze zapnout a veškeré štípání dřeva již bude za několik okamžiků minulostí. Štípačky je možno využít jak v exteriérech, tedy zahradách a sadech, tak i v interiérech, tedy v místnostech, které jsou určeny k práci. Na mysli máme především garáže a další technické místnosti. Mobilita je jednoduše zaručena a co se týče hmotnosti, tak nejde ani tak o moc těžké stroje.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2211x] [26. srpen 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie