Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vířivka může být i doma

2. únor 2011

Vířivka může být i doma

Zkusili jste někdy saunu a od té doby po ní toužíte, ale nechce se vám chodit do těch veřejných? Veřejné sauny bývají obvykle dost neosobní a musíte se tu tísnit s ostatními zpocenými lidmi. Nemáte ani možnost si nastavit teplotu podle vašeho gusta. Pokud si chcete užít saunování ve vlastním, čistém a klidném prostředí, o které se nemusíte s nikým dělit, není nic snazšího, než si pořídit vlastní saunu.

Reklama

Vyberte si saunu podle svých představ

Pokud se tak rozhodnete, máte na výběr z poměrně široké nabídky typů a variant. Firma United Spa vám na svých webových stránkách nabízí jak klasické sauny, tak i saunové domky a infrasauny. Na veškeré modely je poskytována dvouletá záruka, zákaznický servis, sauny mají certifikáty kvality a jsou vyrobeny v Německu. Sauny disponují snadným systémem napájení přes klasickou zásuvku. Sauny je samozřejmě možné přizpůsobit podle vašich specifických požadavků. V nabídce také naleznete veškeré příslušenství, například vlhoměry, teploměry, vonné emulze a regály.

K relaxaci jsou super i vířivky

Pokud by vám k dokonalé relaxaci a regeneraci nestačila sauna, můžete si k ní pořídit rovnou i vířivku. Firma United Spa se mimo sauny zabývá také dovozem a prodejem kvalitních luxusních vířivek, vířivých van a bazénů. Na webových stránkách společnosti si můžete vybrat z několika typů od nejmenších vířivek pro malé prostory až po velké venkovní vířivky. Všechny výrobky mají certifikáty kvality a splňují veškeré evropské normy.

Veškeré produkty z nabídky firmy United Spa si můžete prohlédnout v Praze-Běchovicích, kde se nachází showroom společnosti.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1999x] [2. únor 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie