Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vlastníte nemovitost a chcete ji pronajmout?

28. únor 2019

Vlastníte nemovitost a chcete ji pronajmout?

Nechte si poradit s pronájmem vaší nemovitosti a svěřte tento nelehký úkol profesionálům, kteří vám s tím pomohou.

Reklama

Jak pronajmout byt?

V naší zemi existují firmy, které se zabývají tím, že vás pronajímají váš byt. Vy s tím tak nemáte žádné starosti. Nejde ale jen o samotné nabízení bytů, tyto profesionální firmy za vás zajistí především propagaci, například na booking.com , předání klíčů nájemci, profesionální úklid vaší nemovitosti, neustálou komunikaci s hosty a také nafocení interiéru. Člověk si přeci vybírá především podle fotek a pak také ceny.

Profesionální firmy vše zajistí za vás

Již jsme vyjmenovali, co vše za vás takové firmy zajistí. Taková správa bytu k pronájmu ovšem něco stojí. Nicméně, jistě se vyplatí vaši nemovitost svěřit těm, kteří se orientují na dnešním trhu a vědí, kam daný inzerát umístit. Pak už jen stačí vyčkat, až si turisti, kteří navštíví naše hlavní město, vyberou zrovna váš krásný byt a stráví v něm několik příjemných dnů. I když se v nemovitosti něco rozbije, je zajištěna běžná údržba bytu, včetně drobných oprav. Díky tomu, že turisti hodnotí ubytování na webových portálech, můžete tak dostat vysoké hodnocení, čímž si zajistíte vysokou návštěvnost a přísun financí do vašeho rozpočtu.

Kolik vás správa bude stát?

Jestliže se rozhodnete tuto náročnou činnost přenechat odborníků, možná vás překvapí ceny za správu krátkodobého pronájmu . Jedná se o částku 20 % z ceny rezervace, v případě, že se jedná o kompletní správu. Druhou možností, kterou můžete využít, je online správa, která nezahrnuje předání klíčů hostům a údržbu bytu. Cena v tomto případě je nižší a to 10 % z ceny rezervace. Určitě vám stojí za to všechny starosti s pronájmem nechat na sobě, nebo využijete některou z nabídek a budete si užívat komfortu, který tato služba přináší?


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 638x] [28. únor 2019]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie