Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vybíráme žaluzie a rolety

2. únor 2011

Vybíráme žaluzie a rolety

Velmi praktickým doplňkem domů jsou žaluzie, které brání nejen vstupu slunečních paprsků a ohřívání interiéru v létě, ale také pohledům do vašeho soukromí. Existují tři základní typy žaluzií, horizontální, které jsou velmi estetické, mohou být i například vyrobeny ze dřeva. Ty jsou tak kvalitní, že dokonce mohou být použity i v kuchyni nebo koupelně, aniž by došlo k degradaci materiálu.

Reklama

Žaluzie oživí váš domov

Dalším typem jsou klasické vertikální žaluzie, které jsou zpravidla vyrobeny z látky, mohou být vyrobeny z různých materiálů v různých barevných odstínech. Pro nestandardní okna například půlkruhového tvaru, kde nejsou normální žaluzie použitelné, je jediná možnost použít látkové žaluzie. Jsou vyráběny z polyesterové látky a hliníkových profilů a dají se nainstalovat prakticky kamkoli.

Rolety jako vhodná alternativa

Alternativou žaluzií jsou rolety, nabízející kvalitní zaclonění, jsou vyrobeny z látek v různých barevných kombinacích na přání zákazníka. Manipulace je jednoduchá, provádí se pomocí tažného řetízku, některé modely jsou vybaveny brzdou, která zajišťuje pomalé a plynulé zvedání rolety. Vyšší modely jak rolet, tak žaluzií jsou vybaveny elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním.

Ušetřete si teplo v domácnosti

Předokenní rolety do oken chrání před horkem v létě a chladem v zimě nejlépe, sníží ztráty tepla až o 35 procent. Zároveň působí jako protihluková stěna, v neposlední řadě zvyšují ochranu objektu proti vloupání, na trhu jsou i speciální bezpečnostní rolety. Vnější rolety se vždy vyrábějí z hliníku se silnou vrstvou vypalovacího laku, takže není potřeba je udržovat natíráním.

O společnosti Pavap

Pokud si svou roletu vyberete u firmy Pavap, máte výhodu v konzultační činnosti zdarma a dalších službách, jako je profesionální čištění látkových žaluzií. Navíc pro stálé zákazníky jsou připraveny výrazné slevy.

Společnost Pavap s.r.o. nabízí služby a produkty v oblasti zastiňovací techniky již od roku 1992. Poskytuje výrobu, prodej, záruční a pozáruční servis a montáže produktů. Mezi hlavní produkty patří žaluzie a rolety. Na většinu produktů je záruka 5 let. Společnost dodává produkty velice rychle, zpravidla do 72 hodin od objednání.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2099x] [2. únor 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie