Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vybrali jsme si zahradní nábytek

27. únor 2011

Vybrali jsme si zahradní nábytek

Rodiče už dlouho bydlí v rodinném domku za Prahou, v malé klidné, naprosto idylické vesnici. S manželem jsme jim chtěli udělat radost, měli mít čtyřicáté páté výročí svatby, ale nějak jsme nevěděli, co by je potěšilo nejvíc. Mají na vesnici hodně sousedů, s mnoha z nich se dobře znají a často se navzájem navštěvují, tatínek si dlouho dělal legraci, že z toho mají americké předměstí, domluvili se totiž, že každý pátek večer se bude u někoho ze sousedů grilovat.

Reklama

Zahradní nábytek nabízí pohodlí

Naši se na grilování hrozně těšili a pozvali nás taky, jenomže neměli žádný pořádný zahradní nábytek, museli jsme si dát tu práci vytahat ven židle z kuchyně a od sousedů přinést pár těch klasických plastových židliček. S manželem nás napadlo, že bychom jim tedy mohli pořídit právě nějaký pořádný zahradní nábytek, aby nemuseli použít kuchyňské židle nebo si je půjčovat u sousedů.

Vybrat si zahradní nábytek je snadné

Strávili jsme nějaký čas výběrem, chtěli jsme něco solidního, ne ty lámavé plastové židle, kterým se každou chvíli uštípne roh nebo ulomí noha, ale zase jsme chtěli něco lehkého, snadno udržovatelného, lehkého a přenosného. Nakonec výběr nebyl tak těžký, narazili jsme na teakový nábytek – takový ten dřevěný zahradní, co může zůstat celoročně venku. Moc se nám líbil a vyhovoval nám i cenově, navíc když jsme zjistili, že se dá udržovat jen tím, že se čas od času natře teakovým olejem, bylo rozhodnuto.

Teď jsme nábytek, co jsme si vybrali už i objednali, jenom čekáme na jeho dodání. Tatínek už naplánovat další grilování s přáteli, takže se nemůžu dočkat, až jejich zahradu ozdobí ještě tenhle skvost, a jsem opravdu zvědavá, co budou říkat sousedi.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1747x] [27. únor 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie