Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Využijte podzimní čas k úpravám interiéru

31. říjen 2011

Využijte podzimní čas k úpravám interiéru

Příjemná doba sběru podzimních plodů a zazimování zahrádek i balkonů se chýlí ke konci. Venku je sychravo, trávit čas v chladné dílně není zrovna příjemné, zahálet ovšem nemusíme. Volné chvíle můžeme využít pro drobné úpravy v domácnosti, které jsme odkládali celé měsíce.

Reklama

Uskladněte bicykly na praktických závěsech

Veškerá zahradní technika je uklizená, svoje místo ale potřebují také kola celé rodiny. V malých prostorech, ať již je to právě kůlna na zahradě, dílna, garáž, komora nebo předsíň můžete ušetřit spoustu místa použitím speciálních závěsů. Namontujete je jednoduše pomocí vrtačky a šroubováku. Šroubky a hmoždinky vybírejte pečlivě podle typu zdiva. Kola pak zavěsíte na zdi nebo dokonce na strop.

Vyrobte si kuchyňské poličky na míru

Kuchyně vám praská ve švech? Přidělejte pár poliček a problém se vyřeší. Že je nemáte kam dát? Poličky mohou být malé i velké, vysoko i nízko, na nerovných zdech i v úzkých prostorech. Stačí se nebát metru, tužky a nářadí. Dobré nápady či různá atypická řešení najdete na internetu velmi snadno, v obchodech pro kutili zase nakoupíte všechno potřebné. Neobejdete se bez pily, vrtačky a šroubováků, tedy věcí, které by měl mít doma každý pravověrný kutil.

Opravte panty skříněk a dveří

Dvířka skříněk v dětském pokoji visí sklesle na svých pantech? Utáhněte je, ať se zbytečně neničí. Kupovat každý druhý rok nový nábytek není příliš ekonomické. Bude vám stačit několik minut, běžné nářadí a pár pomocných rukou.

Když už jsme u těch pantů, taky vám tak vržou dveře? Promažte je, prosím, šetřte rozdrásané nervy svých sousedů a uši domácích mazlíčků.

Pověste obrazy a rodinné fotografie

Nastartujte své vrtačky ještě jednou a pověste konečně všechny obrazy, obrázky či fotografie, které se vám válí někde na dně skříně. Pokud jste opravdu šikovní, můžete si vyrobit vlastní rámečky! Strávíte sice napínavé okamžiky u své lupínkové pily, ale výsledek bude stát za to. Zarámované obrázky nakonec můžete dávat i jako milé vánoční dárky.


Hodnocení[Autor: admin] [Zobrazeno 2495x] [31. říjen 2011]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie