Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Zahradní sekačky a křovinořezy

13. březen 2010

Zahradní sekačky a křovinořezy

Na zahradě trávíme především v letních měsících obrovské množství času. Neměli bychom tedy opomíjet zahradní techniku, která nám může v mnoha ohledech pomoci se vyrovnat se vším, co nás na zahradě potká. Zcela určitě je tak nutné si pořídit zahradní sekačky nebo alespoň křovinořezy. Uvidíte, že s těmito pomocníky budete více než spokojeni.

Reklama

Mnozí lidé hlásají, že dům i zahrada se stávají hrou. Může tomu tak být, ale pouze s kvalitní zahradní technikou. Bez ní se lidé pouze pachtí v těžké práci a jejich nápady jsou brzděny nedostatečným technickým vybavením.

Mezi základní zahradní techniku řadíme zejména všem dobře známé sekačky na trávu . Vybrat si lze ze sekaček elektrických, motorových anebo zahradních traktorů. Záleží hlavně na tom, jak velkou má daný člověk zahradu.

Zahradní sekačky dělíme na několik druhů

Na menší plochy je ideální právě sekačka elektrická. Její spotřeba není tak veliká, a pokud uživateli nebude vadit mnohdy překážející kabel, tak není problém.

Motorové sekačky jsou v tomto ohledu mnohem flexibilnější a také výkonnější. Používají se zejména na veřejné plochy a také na větší zahrady. Pomocí motorových sekacích traktorů lze sekat i mnohem větší plochy a práce s těmito pomocníky je mnohem pohodlnější.

Jinak bychom neměli zapomenout ani na takové křovinořezy , které mohou být vynikajícími pomocníky v nepřístupných terénech.

Mezi zahradní techniku patří i motorové pily

Z další zahradní techniky je nutné jmenovat třeba takové motorové pily. Ty se vyrábějí hned v několika velikostech. Menšími lze pořezat slabší kmeny a málo vzrostlé stromy a většími profesionálními klidně lesní dělníci pokácí i velké kmeny.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2706x] [13. březen 2010]
[Dům a zahrada]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie