Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

3D návrhy interiérů

14. duben 2010

3D návrhy interiérů

Chcete svým ratolestem, ať už jsou jakéhokoli věku, zařídit pokoj, ale nevíte, jak do toho. Pobíháte po bytě s metrem, měříte, kreslíte plánky, zakreslujete jednotlivé kusy nábytku a ne a ne se doměřit? Pořád nemůžete přijít na to, jak pokoj co nejlépe vybavit vším potřebným nábytkem , ale přitom ho zbytečně nezastavět, aby zůstal dostatek prostoru pro hraní a jiné aktivity? A tak škrtáte, trháte, ale žádný posun. Pořád to jaksi není ono. Usednete tedy k internetu a ve fotogaleriích na téma dětské studentské pokoje se snažíte najít inspiraci. Avšak na smůlu žádný ze zobrazených pokojů není vůbec podobný tomu vašemu. Takže inspirace opět veškerá žádná.

Reklama

3D počítačové plánování pokoje

Řešením jsou počítačové 3D návrhy. Máte to bez škrtání a trhání, protože na počítače lze všechno jedním pohybem ruky lehce smazat. A co více, 3D návrh si můžete nechat udělat od odborníka. Možná navrhnete, že přeci i bez 3D návrhu můžete využít služeb bytového architekta . Jenže v případě 3D návrhu mnohdy nemusíte nikam chodit ani volat. Stačí jen po internetu zadat příslušné parametry a vše, co potřebujete znát, za vámi přijde internetovou poštou.

Vytvořte si 3D návrhy sami

Existují servery, kde si můžete počítačový 3D návrh vytvořit úplně sami. Má to své výhody. Jedna z nich je ta, že za tuto službu nic neplatíte. Mnohdy však to, co si navrhnete, nejde uložit, takže si svou vizi budete muset buďto zapsat do paměti, nebo obkreslit. Takovéto plánování budoucího pokoje baví zejména děti, a proto byste je k této činnosti neměli zapomenout pozvat. Koneckonců bude to jejich místnost. Tak do toho mají také co mluvit, i když konečné slovo máte vy.

3D plánování interiérů dnes zažívá nebývalý rozmach, neboť využití moderních technologií je dnes již nezbytností.

3D návrhy od architekta

Často je tato služba zpoplatněna. Vy prostě jen zadáte elektronicky příslušné parametry bytovému architektovi, ten vaše požadavky zpracuje a za úplatu vám pošle zpět návrh, jak co nejúčinněji pokoj zařídit ve Vámi vybraném stylu . Může se to zdát jako vyhozené peníze. Mnohdy však nerozvážnými investicemi do nábytku utratíme daleko více, než by stála tato služba. Vše je o prioritách. Pokud vám 3D návrh zpracuje odborník, součástí projektu bývá i kalkulace ceny.

Maximální využití prostoru

3D návrhy bývají úplnou samozřejmostí, pokud uvažujete o dětském či studentském pokoji na míru, tzn. s vestavěným nábytkem . Počítejte však s tím, že takovéto vybavení místnosti bude mnohem dražší. Ideální je však toto řešení do malých pokojíčků např. v panelácích, protože beze zbytku využijete veškerý prostor, který je vám k dispozici.


Hodnocení

Hodnocení: 2.6 hvězdiček/ Hodnoceno: 5x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 11393x] [14. duben 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie