Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Aké obrazy patrí do obývacej izby?

28. květen 2018

Aké obrazy patrí do obývacej izby?

Keďže je obývacia priestor miestnosť v dome, v ktorej vítame všetky svoje návštevy, je nutné ho poriadne vybaviť, a to tak, aby sme sa v ňom cítili príjemne. Nikto nebude rád sedieť v obývacej izbe, ktorý je neútulný a v ktorom sa nikto necíti dobre. To, že svoju obývačku zariadite, neznamená, že ho musíte zariadiť aktuálnymi trendmi v oblasti bývania. Stačí, keď ho vyplníte vkusnými obrazy, ktoré ihneď miestnosť zútulnia a spríjemnia. Otázkou je, aké obrazy sa hodí do obývacej izby.

Reklama

Ešte donedávna sa na stene miestností vešali fotografie v rámčekoch, lenže dnes už sú fotografie v rámčekoch doslova out. Ak si chcete vystaviť svoje rodinné fotografie, odporúčame si z nich nechať vyrobiť takzvané foto obrazy na stenu, ktoré sú často na plátne a vkusne vyplní prázdnu stenu miestnosti.

Kde si môžem nechať foto obrazy vyrobiť?

Takzvané foto obrazy  na plátne si môžete nechať vyrobiť napríklad v internetovom obchode topobrazy.sk. Jedná sa o jeden obchod z mála, kde ponúka výrobu foto obrazov, ktoré sú ideálnym darčekom k narodeninám.

Okrem foto obrazov si však v spomínanom internetovom obchode môžete vybrať z mnohých iných viacdielnych obrazov, ktoré sa hodí do vašej obývačky. Cena je viac než prijateľná, čo ocení každý potencionálny zákazník.

Aké ďalšie obrazy sa hodí do obývacej izby?

Ako sme spomenuli, foto obrazy nie sú jedinými obrazy, ktoré sa hodia do obývacej izby. V súčasnej dobe je moderné predovšetkým kontrast, preto ak máte obývačka zladený do neutrálnych farieb, rozbite túto kombináciu napríklad abstraktným obrazom, v ktorom hrajú hlavnú úlohu pestré farby.

Okrem toho sú vkusné aj obrazy s hodinami, vďaka ktorým vždy budete vedieť, aký je čas. Návštevu zaujmú aj 3D obrazy, ktoré opäť nie sú tradičné. Rovnako výnimočné sú aj sklenené moderné obrazy, s ktorými sa nestretnete všade.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 516x] [28. květen 2018]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie