Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Bytové parfémy a vůně

26. leden 2010

Bytové parfémy a vůně

Vůně nás provázejí celý život, někdy jsou příjemnější, jindy bychom naopak byli velice rádi, aby rychle zmizely. Záleží především na našem celkovém rozpoložení, což samozřejmě může znamenat hodně, ale také málo. Ideálním řešením jsou příjemné vůně do bytu , které dokáží zpříjemnit celý prostor tak dokonale, že se až sami budete divit, proč jste na toto řešení nepřišli dříve. Bylo by jistě lepší, zvolit vše ideální ihned, ale někdy to prostě nejde. I z toho důvodu jsou vůně velice žádaným artiklem, což by mohlo být přesně to, co vám v domácnosti chybí.

Reklama

Užívejte si vůně v domácnosti

Nejlepší na těchto vůních je možnost měnit intenzitu vůně. Jelikož je vše šířeno skrze vonné bambusové tyčinky, záleží především na jejich počtu. Čím více jich zapálíte, tím více vůně budete moci vychutnat. Tyto bytové parfémy jsou zcela nezávadné, velice kladně je dokonce přijímají i alergici. Díky jejich pomoci se dokážete soustředit na práci, takže tím zvýšíte svou výkonnost. Vůně vám většino vydrží déle než půl roku. V běžném provozu se dokonce uvádí i 10 měsíců, což s sebou přináší velké výhody. Nemusíte se každý měsíc starat o další a další vůně do bytu.

Provoňte si celý byt

Princip šíření vůně se zakládá na difuzoru, který v pravidelných intervalech vypouští do svého okolí vůni. Vše funguje stejně jako klasický rozprašovač. Bambusové tyčinky se vkládají do skleněné lahvičky, která je uzavřena zátkou, v jejímž středu je otvor. Na tomto principu je praktické hlavně to, že i po spotřebování můžete bambusové tyčinky použít třeba do svého šatníku. Vůně přeci není nikdy dost.


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2192x] [26. leden 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie