Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dřevěný nábytek

13. září 2011

Dřevěný nábytek

Máte-li rádi dřevěný nábytek, podívejte se na webové stránky české společnosti UNIS-N, která má ve své nabídce produkty z masivu. Za povšimnutí stojí především jejich komody, které musí bezesporu každého nadchnout svojí krásou a elegancí. Koupě takovéto komody je vynikající volbou pro rozšíření každého úložného prostoru.

Reklama

Tyto dřevěné komody každého zaujmou hned na první pohled a to nejenom pro svoji funkčnost, ale hlavně pro nevšední design. Vybírat je možné z několika druhů dřeva, jako je například smrk, borovice nebo dub a to ve čtrnácti barevných odstínech.

Navíc každý nábytek z masivu je zdravotně nezávadný, protože dřevo nevylučuje žádné nežádoucí látky jako je například formaldehyd. K tomu všemu je dřevo velice vhodný materiál nejen pro děti, ale i pro alergiky. Vždyť i naši předkové měli nábytek pouze ze dřeva, které jim sloužiloo i několik generací.

Jedinečným kouskem nábytku do každého bytu jsou stoprocentně komody. Ovšem musí být vyrobeny ze dřeva. Tyto unikátní kousky doslova prosvítí každou domácnost. A nejenom prosvítí, ony ji i fantasticky provoní. A to už nemluvíme o tom, že mají úložné prostory. Díky poctivé ruční práci šikovných řemeslníků, kteří dbají především na kvalitu.

Projděte si nabídku výrobků české společnosti UNIS-N. Jedná se o výrobce celodřevěného nábytku, zaručující jeho dlouhou životnost. Veškerý nábytek od této společnosti je ze stoprocentního masivu.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 3017x] [13. září 2011]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie