Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Je čas na výměnu sedací soupravy

31. leden 2011

Je čas na výměnu sedací soupravy

Mnozí lidé řeknou, že základem každého obývacího pokoje jsou zcela určitě kvalitní a designově povedené sedací soupravy. Je sice pravda, že hodně důležitá je volba podlahy do obývacího pokoje a také nábytku, ale sedací soupravy jsou také hodně důležité. Jsou to právě sedací soupravy, na kterých budou trávit obyvatelé daného domu nejvíce času.

Reklama

Sedací soupravy v našem pokoji

Je jakýmsi nepsaným pravidlem, že v každém obývacím pokoji by se mělo po určité době vymalovat. To samé platí i o výměně interiérového nábytku včetně sedací soupravy. Pokud již prostě pohovka a křesla neslouží jak z pohledu pohodlí a moderního provedení, mělo by dojít k jejich výměně. Skvělou volbou dnešních dní jsou třeba rohové sedací soupravy, které je možné volit mnoha zajímavých provedeních.

Bohatý výběr sedací soupravy

Hodně zajímavou volbou jsou také sedací soupravy do písmene U, jež jsou ideální volbou hlavně do interiérů disponujících poměrně velkými prostory. Sedací soupravy mohou být vyrobeny z rozličných materiálů. Základem většiny sedacích souprav je zejména dřevěná konstrukce, jež tyto soupravy velmi dobře vyztuží. Z pohledu samotného vzhledu konkrétní sedací soupravy je hodně důležitá hlavně volba potahového materiálu, který je použitý. Nejčastěji volí zákazníci sedací soupravy, jejichž povrch tvoří textilní materiál. Takovéto sedací soupravy nemusí být ani tolik drahé. Jinak je ale také možné zakoupit sedací soupravu potaženou kůží. Ta je sice poněkud dražší, ale kvalitativně určitě stojí zato.

Sedací soupravy ze Sconta

Z prodejen není určitě špatnou volbou společnost Sconto, jež má své pobočky prakticky po celé České republice. Nejvíce nabízí nábytek Praha, kde se nacházejí hned dvě pobočky. Výběr je ovšem také velký i v dalších velkých městech. Jmenovat je možné například pobočky v Ostravě Mariánských Horách anebo v Brně-Modřicích.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2134x] [31. leden 2011]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie