Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Království našich nejmenších

21. květen 2011

Království našich nejmenších

Při zařizování dětských pokojíků se většina maminek doslova vyřádí. Vždyť v dnešní době je taková spousta dětského nábytku, že si až někdy nelze vybrat. Je mnoho barevných kombinací a všech možných variant. Pro naše nejmenší je vhodné volit právě tuto možnost. Pestrá kombinace různých dílů, bývá provedena v multifunkčním provedení a hodí se do každého bytu.

Reklama

Kvalitní dětský nábytek

V případě, že máte rádi kvalitu, je nasnadě zakoupit dětský nábytek z masivu. Daleko déle vydrží i všem dobře známé, dětské řádění. Pokud máte doma malou holčičku, je pořizování pokojíčku opravdu velmi zodpovědnou záležitostí. Na zeď se hodí pastelové tóny, jež v kombinaci s barevným nábytkem, krásně prosvítí celý interiér malé parádnice. A když toto království doplníte hračkami, je dojem dokonalý.

Kluci a jejich nábytek

A co pro pány kluky? I tady se nabízí obrovské množství kombinací. Zde už záleží na tom, je-li to živější dítko nebo spíše takový bádavý typ. Ale zcela určitě, by neměly chybět v žádném pokojíku dětské psací stoly. Vždyť na nich se dítě učí malovat, později psát nebo vyrábět spoustu modelů. Tyto stoly by měly být multifunkční a to znamená se spoustou zásuvek, aby si dítě mělo kam schovávat své poklady.

Psací stoly pro větší děti

Pro větší děti jsou psací stoly naprostou nezbytností. Protože na nich píší úkoly a připravují se do školy, měla by k nim být velice pečlivě vybraná i židle, která musí mít kvalitní opěrku. A pokud na stole trůní i počítač, který je v dnešní době už samozřejmostí, je potřeba zakoupit psací stůl, který splní i tyto požadavky.

Patrové postele

Pokud máte dětí více a málo prostoru, poohlédněte se po patrových postelích. Budete mile překvapeni, jaké možnosti se nabízí. Krásné, barevně zkombinované prvky, které každé dítě ocení, pro jejich mnohofunkčnost. A když bude mít možnost se každé ráno po probuzení, sklouznout po skluzavce, místo obligátních schůdků z horní postele, bude naprosto nadšené a lépe se mu bude vstávat.

Jak sami vidíte, zařizování dětských pokojů, není s nabídkou na našem trhu, zase až takový problém. Vždyť nejdůležitější je, aby se v něm náš potomek cítil dobře. A věřte, že až mu pořídíte jeho vlastní, barevný ráj, i vy oceníte jeho přednosti.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1951x] [21. květen 2011]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie