Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Krby jako součást moderního bydlení

4. srpen 2010

Krby jako součást moderního bydlení

Moderní bydlení si spousta lidí představuje ve velmi jednoduchém hávu s mnoha vymoženostmi, které dům potřebuje. Jedním ze základů moderního bydlení je bezesporu existence krbové vložky anebo různých forem krbů či krbových kamen. Hlavním důvodem pořizování krbových kamen bývá pro spoustu lidí jejich estetický vzhled. Plápolající oheň uprostřed rodinného domku působí velmi pěkně a navozuje ideální atmosféru, ve které se skvěle odpočívá, ale také aktivně tráví volný čas.

Reklama

Krby jako vhodná součást interiéru

Praskání dřeva v kamnech působí také na sluch a člověk usíná velmi příjemně. Mnohdy ani nezáleží na tom, jestli si člověk pořídí krbová kamna anebo krbové vložky. Obě dvě záležitosti působí na oko velmi dobře. Pokud se ještě obloží zajímavými kachlíky, vše bývá dokonalé. Jinak není problém si provedení různých krbů a krbových vložek prohlédnout třeba na internetových stránkách. Ideální je pro krby fotogalerie , kterou si lze listovat a hledat nejvhodnější variantu krbu či krbových kamen.

Vyhřevnost domácích krbů vás nadchne

Lidé si pořizují krbová kamna anebo krby velmi často nejen z estetického důvodu, ale také kvůli tomu, že disponují hned několika praktickými výhodami. Tou první je pochopitelně výhřevnost samotných krbů či krbových vložek. Člověk velmi často sáhne po tomto řešení kvůli tomu, že rád ušetří nějaké peníze. Pokud se dobře zapracují rozvody od krbových kamen po celém domě, není problém jej tímto způsobem klidně vytopit!

Plápolající oheň uprostřed rodinného domku působí velmi pěkně a navozuje ideální atmosféru, díky které se budeme doma cítit příjemně.

Šetříme za pomoci krbů

Za dřevo člověk v současné době zaplatí mnohem méně peněz než za plyn. Vytopení rodinného domu prostřednictvím krbu anebo krbových kamen se hodí zejména v měsících, kdy venku ještě není taková zima. Pokud přijdou silnější mrazy, je třeba již dům vytopit prostřednictvím plynových kamen.

Dokonalé spalování dřeva

Moderní krby a krbové vložky jsou také skvělé z toho pohledu, že umí velmi dobře spálit veškeré dřevo, které se do nich vloží. Ekonomické provedení těchto krbů v podstatě zajistí to, že popela bude naprosté minimum a dům nebude nikterak znečištěn při jeho výměně. Moderní krbová kamna a krbové vložky jsou typické také velkou výdrží.

Životnost krbů se počítá na desetiletí

Při dobrém zacházení s nimi je možno si jejich existence užívat bez problémů i několik desítek let. Krby a krbová kamna v současnosti rozhodně nestojí tolik peněz, aby si je i obyčejní lidé nemohli dovolit! K instalaci krbových kamen anebo klasických krbů či krbových vložek stačí vybudovat funkční komín příslušných parametrů.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2501x] [4. srpen 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie