Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kvalitní dřevěné podlahy a interiérové dveře se vyplatí

15. září 2010

Kvalitní dřevěné podlahy a interiérové dveře se vyplatí

Když si člověk vybavuje svůj byt či dům, měl by určitě myslet na to, že základem dobrého vybavení interiéru jsou určitě podlahy! Právě po nich se uživatelé interiérových prostor pohybují prakticky neustále a jejich kvalita se pozná již při samotné chůzi. Velmi dobrou volbou jsou jistě dřevěné podlahy. Díky nim je možné zachovat přírodní ráz té či oné místnosti a bez problémů se pohybovat tak, jak potřebujeme!

Reklama

Dřevěné podlahy v mnoha provedeních

Dřevěné podlahy lze v současné době volit v mnoha různých provedeních. Dekory se většinou vybírají podle toho, jaký by měl být charakter místnosti! Světlou místnost třeba dovedou skvěle doplnit podlahy z borovice anebo jiných světle laděných dřevin. Není problém si ale také pořídit podlahy dubové, které jsou svou povahou hodně tvrdé a vydrží velmi dlouhou dobu!

Vhodně zvolené podlahy zpříjemní domov

V případě, že člověk potřebuje tmavší dřevěné podlahy, měl by určitě sáhnout po podlahách vyrobených z ořechu anebo jiných dřevin. Jmenovat lze například ještě různé cizokrajné dřeviny typu teaku či mahagonu. Je ale třeba se připravit na to, že tento druh podlah nebude patřit zrovna k nejlevnějším! V případě, že chtějí lidé ušetřit, je možné zakoupit podlahy levnějšího charakteru a nechat je namořit tmavším typem laku! Velkou devízou nových interiérů jsou bezesporu také interiérové dveře! Díky nim je možné mít soukromí takřka v každé místnosti v interiéru.

Interiérové dveře jako správná volba

Volba interiérových dveří záleží hlavně právě na míře soukromí, které chtějí lidé ve svém domě či bytu mít! Interiérové dveře mající celodřevěnou výplň, jsou schopny zajistit dokonalé oddělení místností v interiéru. Naopak dveře prosklené sice místnosti opticky oddělují, nicméně toto oddělení není tolik radikální, takže je možné vědět, co se v jiných místnostech děje! Ideální jsou například pro rodiče, když chtějí mít částečnou kontrolu nad svými ratolestmi!


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2119x] [15. září 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie