Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kvalitní kovový nábytek nejen do dílny

4. březen 2011

Kvalitní kovový nábytek nejen do dílny

Každá dílna musí být vybavena kvalitním nábytkem. Toto tvrzení určitě není žádným klišé, jelikož umístění nástrojů potřebných k opravě automobilu anebo pouze k jeho údržbě je nesmírně důležité.

Reklama

Kovový nábytek do autogaráží

Velmi dobrou volbou do různých autogaráží a pracovišť, na kterých jsou opravována auta, je bezesporu kovový nábytek. Ten se vyznačuje zejména vysokou odolností vůči prachu a agresivnímu prostředí, které se v takovýchto prostorách zcela určitě nachází. Jinak se ale kovový nábytek určitě uplatní v šatnách různých firem, které se zabývají zejména výrobou. Tento nábytek je velmi bytelný, takže se není třeba obávat toho, že by byl zničen. Jeho vzhled také vydrží velmi dlouhou dobu stejný jako při jeho zakoupení. Šatní skříňky vyrobené z kovu mohou ovšem klidně sloužit i v jiném odvětví, než je výrobní sféra. Často jsou nakupovány také nemocnice a zdravotnickými zařízeními jako takovými. Zapomenout bychom neměli ani na potravinářský průmysl, který vyžaduje ten nejvyšší stupeň čistoty.

Kovový nábytek do kanceláře

Kovový nábytek se také hodí do určitého typu kanceláře. Zejména v případech, kdy kanceláře přímo sousedí s výrobními prostory, není určitě právě kovový nábytek rozhodně špatnou volbou. K dispozici mohou být jak různé kovové skříně, tak třeba i kartotéky a další součásti tohoto druhu nábytku. Hojně se také kovový nábytek využívá ve školství. Samotné šatny pro děti mohou velmi často vybaveny právě kovovým nábytkem.

Šatní skříně na plovárně

Vhodný je kovový nábytek mimo jiné také pro různá sportoviště. Na mysli máme zejména šatní skříně určené do různých plováren anebo aqvaparku. Právě tady se setkáváme s poměrně vysokou vlhkostí, což kovovému nábytku prakticky nemůže ublížit. U dřevěného nábytku by v takovýchto prostorách mohlo dojít k rozklížení a znehodnocení.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2197x] [4. březen 2011]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie