Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kvalitní vybavení interiéru

12. říjen 2010

Kvalitní vybavení interiéru

Jestliže se rozhodnete vybavovat svůj interiér, je třeba si přesně rozmyslet, co by se uvnitř mělo nacházet. Vcelku nezáleží na tom, jestli se jedná o byt či dům, ale o to, jaké parametry má tento interiér z pohledu své velikosti. Určitě jinak si člověk zařídí malý byteček a jinak velký prostorný interiér domu.

Reklama

Podlahy jako základ domova

Na prvním místě je třeba začít podlahami. Do velkých prostor se hodí ideálně třeba drevené podlahy. Umisťují se sem zejména různé parkety rozličných tvarů a délky. V minulosti se jednalo o jakýsi univerzální typ parket, nicméně v současnosti jde o parkety moderní. Pokud se člověk rozhodne pro klasickou dlažbu, měl by využít podlahového topení, jelikož tento podklad jistě nebude tak příjemný jako dřevěné podlahy anebo podlahy laminátové. Jistou alternativou je také linoleum, nicméně u toho je třeba počítat s tím, že na něm bude zejména při volbě světlejších odstínů vidět každičké menší poškození.

Nezapomínejte na drobnosti

Mimo podlah je nutné také řešit další interiérové záležitosti, mezi které se řadí třeba interiérové dvere. Ty by měly plně odpovídat prostoru, do které jsou zasazeny. Jestliže prostoru nemáme nazbyt, je ideální volit dveře posuvné, které se nijak neotvírají ven. Nezaberou tolik prostoru a díky nim se prostor interiéru zvětší. Z dalších doplňků, které velmi často zdobí domácnost, bychom neměli zapomenout na nástenné hodiny. Právě ony mohou z interiéru udělat buď archaický typ domu či bytu anebo moderní domácnost, kdy hodiny disponují moderními tvary.

Kvalitní doplňky do moderního domova

Jinak je ale velmi důležité volit další doplňky do jednotlivých pokojů. Jak třeba takové kuchyně potřebují jednoznačně taniere, tak i další místnosti vyžadují kvalitní doplňky, jež budou fungovat. Tak například v takovém obývacím pokoji je dnes naprostou nezbytností krásný velký plazmový anebo LCD televizor.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2694x] [12. říjen 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie