Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Matrace Dormeo

14. leden 2010

Matrace Dormeo

Postele a zvláště pak matrace jsou mnoha lidmi možná neprávem zbytečně opomíjené součásti našich životů. Snad si to ani nechceme uvědomit, ale v posteli strávíme minimálně ¼ našich životů, takže bychom se měli snažit o to, aby právě tento čas byl optimálně využit. Není proto nejlepším řešením si vybrat takové matrace , které nám budou ničit naší tělesnou konstrukci.

Reklama

Pro lepší pocit ze spánku

Lidem nejvíce vyhovuje právě takový typ matrace, který dokáže uspokojit jeho tělo. I z toho důvodu bychom si měli vybírat takový typ matrace, aby byla uzpůsobena právě jen pro nás. Nemůže být ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Matrace bez pořádně podpory vaší páteře by asi nemělo smysl pořizovat, takže nejdříve je nutné si všechno pořádně promyslet a hlavně vyzkoušet, jelikož by se mohlo stát, že nákup první možnosti, kterou dostanete, si příliš nepomůžete.

Relaxujte ve své posteli

S matrací souvisí i rošt. Dohromady tyto dvě součásti vytváří postel, která je v první řadě velice vzdušná. Tělo tak může nerušeně odpočívat a vy tak relaxujete a nabíráte nové síly do další práce. Pokud se vám nezdá, že by právě vaše tělo zasloužilo trochu více opečovávat, tak se asi někde stala chyba.

Odpočívejte a relaxujte

Velké množství partnerů si zbytečně vybírá dvojmatraci, která není příliš ideální, zvláště pak pro ty lidi, kteří mají odlišnou váhu. Do matrace bychom se neměli položit tak, že se celá anatomicky přizpůsobí – do tzv. měkké matrace. Mohlo by se totiž stát to, že si sice budeme mylně myslet, že máme podporu po celé ploše těla, ale bohužel právě tato podpora nebude tak dobrá. Odehrává se na takových částech těla, které nepotřebují vůbec žádnou podporu a tam, kde by naopak měla být, zcela chybí.

Zcela určitě vás přesvědčí o kvalitě matrace velmi dlouhá záruka na výrobek. Společnost, která se nebojí takovou matraci nabízet třeba s desetiletou zárukou se zcela určitě nebojí toho, že by jejich výrobky nevydržely. Musíme se tedy vždy ptát, jestli chceme kvalitu za rozumnou cenu, nebo spíše nekvalitní výrobky, která možná stojí o něco méně, ale na druhou stranu si jich do deseti let pořídíme třeba pět.

Tipů na lepší matrace může hned několik, proto se nebojte začíst do všech.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 3238x] [14. leden 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie