Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Moderní orientální kusové koberce: Krása na první pohled

14. duben 2016

Moderní orientální kusové koberce: Krása na první pohled

Základem každého stylového interiéru je vkusné řešení podlahových ploch. Ať už chceme, anebo ne, většinou se příchozí podívají právě pod nohy. Když zjistí, že se na podlaze nachází krásný elegantní kusový koberec, určitě budou mít mnohem lepší pocit, než by tomu bylo v případě nějakého starého běhounu, anebo studeného lina. Pokud nevíte, na které kusové koberce vsadit, nevadí! Poradíme vám, u jaké společnosti nakupovat a které modely jsou momentálně v módě.

Reklama

Nakupujte u tradičního prodejce

Jestliže chcete mít moderní koberce, které budou ovšem zpracovány tradičně a z těch nejkvalitnějších materiálů, vyplatí se nákup u společnosti Buchara.cz  působící na českém trhu již od roku 1994. Tato firma se zabývá nejen prodejem jednotlivých modelů, ale i jejich výrobou a dovozem. Vlastní dílny přímo v oblasti Persie, takže se můžete spolehnout na stoprocentní originalitu a vysokou jakost. Různá provedení koberců jsou zde k dispozici i k zapůjčení, takže si je třeba nejprve vyzkoušíte a pak až v případě spokojenosti zakoupíte. Samozřejmostí je i odborné poradenství, díky němuž si jednodušeji vyberete perský koberec.

Pravý Gabbeh přímo z Iránu

Mezi moderní kusové koberce se řadí především orientální Gabbehy. Na tuzemském trhu je jich k dispozici velké množství, nicméně většina z nich nepatří mezi úplné originály. Jedná se především o Indo Gabbehy. K jejich výrobě je sice využívána vysoce kvalitní vlna, nicméně k jejímu spřádání dochází prostřednictvím strojů. Hlavně díky tomu nedosahují takové jemnosti na dotek. Optimální volbou jsou proto nomádské orientální koberce Gabbehy z Iránu. Vlna, z níž jsou utkány ručním způsobem, je mnohem jemnější a vyznačuje se i vyšším leskem. Na dotek jasně poznáte, že máte co dočinění s originálem, který je jedinečný a ve vašem interiéru bude jednoznačně tvořit solitér, na který se budete moci spolehnout.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 779x] [14. duben 2016]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie