Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Montujeme regály do domácnosti

8. květen 2010

Montujeme regály do domácnosti

Člověk prostě a jednoduše potřebuje prostory, kam by dal své věci. Mnohdy stačí pouze různé věci uklidit do skříně a víte, že je tam máte a nikdo vám je nevezme. Když je ale třeba, aby určité předměty byly na očích, tak se jako ideální řešení jeví regály.

Reklama

Regály do naší domácnosti

Vybírat lze jak z regálů klasických, které je třeba smontovat dohromady prostřednictvím šroubů, tak ze regálů bezšroubových, které si může bez problémů složit každý. Montáž regálů tohoto typu je naprosto jednoduchá a pro laiky i poměrně krátká. Základem celého montování je upevnění rámů. Rám se dá dohromady tak, že dojde ke zkřížení dvou diagonál, na které jsou následně připevněny traverzy, tedy rovné výztuhy.

Sestavení regálů není obtížné

Po sestavení rámů je třeba také zasunout nosníky, přičemž každé dva z nich musejí být proti sobě. Tyto dva nosníky lze posunovat po třech centimetrech po celé výšce rámu. Do samotných nosníků se poté nasunují samotné policové panely. Regály jsou samostojné, takže není třeba se obávat toho, že by mohlo dojít k jejich samovolnému zhroucení. Co se samotného kotvení týče, tak jej díky samosvojnému řešení regálů není třeba. Pokud je ale podlaha pod regály výrazně nerovná, je třeba regály přichytit buď k zemi, anebo ke zdi.

Nutnost regálů v naší domácnosti

V domácnosti potřebujeme regály stejně nutně, jako další kusy nábytku, neboť nám dokážou uvolnit prostory a my se budeme moci skutečně doma cítit v pohodě, jelikož nebude nutné zakopávat o věci. Během našeho života nashromáždíme spoustu zbytečností, které nám však přirostou k srdci. Uchovejme je tedy s náležitou důstojností.


Hodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 8x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 4697x] [8. květen 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie