Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Opožděný valentýnský dárek - Vyhrajte ložnici

26. únor 2012

Opožděný valentýnský dárek - Vyhrajte ložnici

Nábytek Aldo pro své zákazníky po čase přichystal novou soutěž. A o co se hraje tentokrát? O novou ložnici. A věřte, že účast se vyplatí. Dětský pokoj, který byl hlavní cenou v minulé soutěži, už má své šťastné nové majitele. Ani ostatní soutěžící neodešli s prázdnou, dostali 20% slevu na nákup na Nábytek Aldo. Tentokrát můžete vyhrát třeba vy!

Reklama

O co se hraje?

Hlavní cena je skutečně lákavá. Vyhrát můžete nejprodávanější ložnici loňského roku. Ložnice Laura odvážně kombinuje světlé a tmavé dubové dřevo a vytváří tak originální kontrast a elegantní vzhled. Výherce získá:

  • manželskou postel o rozměrech 160 x 200 cm i s roštem
  • dva noční stolky
  • komodu
  • šatní skříň

Díky svému mohutnému a originálnímu vzhledu sada Laura skvěle doplní rustikální nábytek i moderně vybavený byt. V podobném designu si můžete na Nábytek Aldo vybrat i dětský nábytek nebo obývací stěny sladit tak celý byt

Pravidla soutěže

Soutěžit o krásnou ložnici Laura mohou všechny osoby starší 18 let. Pro to, abyste se do soutěže zapojili, stačí zodpovědět sérii jednoduchých otázek, které najdete na webu nabytek-aldo.cz v sekci soutěže.

Zodpovězené otázky pak pošlete na email info@nabytek-aldo.cz. Nezapomeňte ke správným odpovědím připojit i své jméno, příjmení, adresu a telefon. Bez těchto údajů nebudou vaše odpovědi zařazeny do slosování.

Celá soutěž běží až do 30. 3. 2012, takže máte dost času najít správné odpovědi a poslat je na výše uvedenou emailovou adresu. Držíme vám palce a budoucímu výherci přejeme krásné spaní v nové ložnici Laura.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1858x] [26. únor 2012]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie