Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Robotický vysavač jako součást moderního bydlení

28. září 2010

Robotický vysavač jako součást moderního bydlení

Když se řekne moderní bydlení, tak se mnohým lidem vybaví krásný interiér bytu či domu, který zdobí hlavně krásný nábytek a také hodně dobře designově vyvedené podlahy a barevně sladěné stropy a stěny. Těžko si už někdo představí úklid takového bytu v jeho moderní podobě. Základem kvalitního úklidu moderního interiéru je stoprocentně existence kvalitních uklízecích přístrojů.

Reklama

Robotický vysavač jako skvělý pomocník

Skutečnost je taková, že mnozí lidé si najímají na úklid uklízečky. Pokud ale takto jednat nechtějí, není pro ně problém si zakoupit robotický vysavač. Tento velmi šikovný pomocník se určitě osvědčí při úklidu jakéhokoli moderního interiéru bytu či domu. Záměrně je užito slovo moderní, jelikož staré byty jsou většinou vybaveny starými celoplošnými koberci, které není schopen tento vysavač většinou uklízet. Staré koberce nicméně moderní rozhodně nejsou, jelikož se v nich hromadí obrovské množství prachu, který člověk prakticky neustále vdechuje.

Nechejte pracovat vysavač za vás

U nových robotnických vysavačů je ideální mít podlahu co nejdokonaleji hladkou. Vysavač po ní doslova klouže a kouzlí. Práci vysavače robotického typu je možné rozdělit do dvou základních kategorií. Tou první jsou vysavače, které pracují zejména na módu, který zajišťuje jejich práci prakticky po celé místnosti. Vysavač si prakticky nachází cestu neustále po místech, kde ještě nebyl a vysává tak prostory ještě nevysáté.

Vysavače na dálkové ovládání

Druhou možnost představuje robotický vysavač, který si jeho majitel ovládá bez problémů sám, stejně jako si dítě ovládá své autíčko na dálkové ovládání. Ostatně samotný vysavač je možné dát dítěti klidně do parády. Zejména kluci si mohou jezdit, což je bude bavit, a zároveň budou vlastně vysávat. V jejich činnosti se tak bude snoubit zábava s užitečností, což je ideálním kombinace.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1989x] [28. září 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie