Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Robotický vysavač k Vánocům

15. prosinec 2010

Robotický vysavač k Vánocům

Vánoce jsou velmi blízko a výběr dárků jak pro muže, tak i pro ženy by měl být již pomalu uzavřený. Přesto však mnozí váhají, co na Vánoce koupit svým blízkým. Jednou z ideálních příležitostí zajímavého dárku je zcela určitě robotický vysavač. Tato moderní alternativa klasického vysavače je velmi oblíbená a začíná se nejen na evropských trzích hodně prosazovat.

Reklama

Zázrak jménem robotický vysavač

Podívejme se tedy na to, jak robotický vysavač vlastně vypadá a co umí. Co se tedy týká tvaru robotického vysavače, tak se jedná o jakousi malou kulatou placku. Ta v podstatě jezdí po interiéru domu či bytu dle programu, který má momentálně nastavený a vysává. Robotické vysavače disponují hned několika různými vysávacími módy, přičemž ty opravdu kvalitní a drahé umí vysávat v mnoha různých obměnách a na různých površích. Když si přiblížíme jednotlivé módy úklidu vysavače, tak tím základním je varianta, při které vysavač vysává prakticky místo vedle místa. Při vysávání se odráží od jednotlivých pevných bodů v dané místnosti. Jedná se o vysávání metodou cik-cak.

Naprogramujte si uklízení bytu

Robotické vysavače ovšem mohou vysávat třeba podle módu, který jim přikáže vysávat kolem stěn. Tato místa nejsou sice z pohledu lidí až tak frekventovanými, nicméně prach se na ně dostane celkem rychle. Hodně zajímavou variantou je vysávání takovým stylem, že je vysavač v podstatě ovládán pomocí dálkového ovladače svým majitelem. Tato varianta je používána v případě, že chce člověk vysát konkrétní místo, které by jinak vysavač sám mohl dlouho hledat.

Vysavače, co pracují bez vás

Velkou výhodou robotického vysavače je zejména ten fakt, že může vysávat i v případě, že jeho majitel momentálně spí anebo odpočívá. Určitě se není nutné obávat toho, že by jej robotický vysavač nějak rušil, jelikož jeho chod je velmi tichý. Velkou výhodou je také to, že se díky svým malým rozměrům dostane všude.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2128x] [15. prosinec 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie