Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Schodišťové sedačky v moderní domácnosti

4. listopad 2010

Schodišťové sedačky v moderní domácnosti

Moderní domácnosti disponují spoustou různých zlepšováků a zajímavým interiérovým řešením. Určitě je ovšem si třeba pořídit i takové záležitosti, které jsou ryze praktické. Jako příklad bychom mohli jmenovat židlové výtahy. Každý z nás bude starší a jeho hybnost jej začne do značné míry omezovat. Když se tak stane, musí být člověk připraven na to, že bude potřebovat určité pomocníky, díky nimž se dostane tam, kam bude chtít.

Reklama

Bezpečné židlové výtahy

Určitě se není třeba bát toho, že by židlové výtahy byly něčím, co by mohlo dům hyzdit. Židlové výtahy jsou velmi bezpečnou záležitostí, poněvadž disponují hned několika senzory, díky kterým je vždy včasně zaznamenáno, když má dojít ke kontaktu nohy převáženého s podlahou. Tato situace by se ale stát neměla.

Určitě se není třeba bát nějakých nepříjemností s elektrickým proudem. Schodišťové sedačky jsou poháněny díky elektrickým zásuvkám anebo bateriím. V případě, že dojde k výpadku proudu, může schodiště dál fungovat. Úrazu proudem se rozhodně bát uživatel nemusí, jelikož v kabelech na sedačce je dvanáctivoltový proud, který člověku nijak zvlášť neublíží.

Instalace výtahů na libovolná schodiště

Velkou výhodou sedačkových schodišť od společnosti Stannah je zcela jistě také to, že je možné tyto menší výtahy instalovat prakticky na jakákoli schodiště, Může jít o schodiště rovná, ale i schodiště do značné míry klikatá. Mnozí lidé zcela jistě také ocení to, že není třeba k instalaci schodišťových výtahů žádných zbytečných zednických úprav. Instalace židlových výtahů je velmi důmyslná a poměrně jednoduchá.

Tradice mluví za vše

Jinak je poměrně důležitá kvalita. Tu jasně dokladuje již jen skutečnost, že židle od společnosti Stannah se prodávají již více než 140 let a patří mezi jedny z nejoblíbenějších výrobků. Ocení je jak starší lidé, tak i ti, kteří mají problémy s pohybovým aparátem.


Hodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 4347x] [4. listopad 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie