Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Sedací pytle pro lepší pohodlí

10. leden 2010

Sedací pytle pro lepší pohodlí

Současným hitem vybavení moderního bydlení se stávají sedací pytle . Patří mezi novinky relaxačního nábytku a při tom do interiéru bytu zapadne, jako kdyby byl šitý na míru. Určitě Vás také nadchne jeho praktické využití. Jakmile si do něho sednete, určitě si ho zamilujete. Vždy se vytvaruje podle Vaší aktuální polohy a Vy už jenom v pohodlí a v klidu můžete relaxovat a sledovat třeba oblíbený televizní pořad.

Reklama

Nakupte si výhodně sedací vaky

Stále nevíte, zda si sedací vaky máte pořídit? Společnost SmartBag pro své klienty zavedla skvělé služby. Klient, který stále váha, zda si sedací vak má pořídit, má možnost si ho na 20 dní objednat a vyzkoušet. Pokud nebude s výrobkem spokojený, může výrobek bez udání důvodu vrátit zpět. A za tuto jedinečnou službu nic neplatí. Za Váš sedací vak zaplatíte až po třech týdnech jeho užívání.

Sedací pytle pro každodenní použití

Sedací pytle patří ke každodennímu používání a tak se určitě Vašim častým používáním zašpiní. Ale nemusíte se bát, že je jeho čištění náročné. Společnost svým klientům nabízí čištění sedacích vaků zdarma. Stačí pouze SmartBag poslat na danou adresu a za pár dní se vrátí pytel jako nový.

Služby navíc

Společnost na své klienty myslí i dále. Nabízí další bezplatnou službu. Častým používáním sedacího pytle se může stát, že se poničí i jeho vnitřní náplň. Nemusíte ale zoufat. Klienti společnosti SmartBag mají možnost si jednou za půl roku objednat náplň do sedacího pytle o objemu 50 litrů zdarma. Neváhejte a objednávejte si svůj sedací vak , který si určitě ihned oblíbíte.


Hodnocení

Hodnocení: 4.25 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2717x] [10. leden 2010]
[Interiér a nábytek] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!