Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Skleněné dveře do interiéru jako velmi dobrá volba

25. srpen 2010

Skleněné dveře do interiéru jako velmi dobrá volba

Hned po kompletní stavbě celého domu přichází na řadu jeho interiérové řešení! Kromě samotného uspořádání konkrétních místností je třeba si velmi dobře promyslet, jak budou vypadat jednotlivé vstupy do nich. Přechody mohou být pochopitelně pouze nechány takovými, jaké jsou, nicméně jistě člověk ocení v některých místech mezi jednotlivými místnostmi existenci dveří! Právě ty totiž umí zajistit soukromí a určitě také mohou být z pohledu designu velmi zajímavým dekorativním prvkem, jenž oživí interiér domu či bytu!

Reklama

Skleněné dveře nabízí skvělé vlastnosti

Moderním řešením do interiéru jsou bezesporu skleněné dveře. V minulosti se tento typ dveří prakticky neřešil, jelikož technologie, díky kterým jsou dnešní dveře úplně jinde, prostě a jednoduše neexistovaly. Když už se nějaké takovéto dveře realizovaly, tak se muselo bourat a velká část bytu byla v podstatě po určitou dobu nepřístupná! Dnes je tomu úplně jinak. Námi nabízené dveře do interiérů jsou konstruovány tak, že jejich instalace se obejde bez bourání a jejich kvalita z pohledu skla je na takové úrovni, že u dveří nehrozí to, že by se sklo při nárazu vysypalo. Bezpečnost je jednoduše na prvním místě.

Velká variabilita skleněných dveří

Skleněné dveře se vyrábí v podstatě hned v několika variantách. Z drtivé většiny jde o skleněné posuvné dveře. Mohou být jak jednokřídlé, tak i dvoukřídlé. Záleží pouze na přání zákazníka. Ten je v podstatě nejdůležitější osobou, jelikož si může dveře zvolit prakticky úplně na míru dle své libosti. To samé prakticky platí také o designu. Sklo může být bez problémů čiré a průhledné, ale je také možné, aby bylo úmyslně zakaleno tak, aby přes něj nešlo vidět. Samozřejmostí je taktéž nabídka různých ornamentů a desénových zlepšení, jež oživí interiér obytných prostor!


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2651x] [25. srpen 2010]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie