Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

SOUTĚŽ: Staňte se fanouškem Smolíčka a vyhrajte snídaňový set

30. duben 2012

SOUTĚŽ: Staňte se fanouškem Smolíčka a vyhrajte snídaňový set

Máte doma miminko, batole nebo už většího školáka? Pak se určitě nevyhnete zařizování nebo občasné obměně dětského pokoje. Sledujte novinky a slevy v oblasti dětského nábytku na facebookových stránkách internetového obchodu Smolíček a vyhrajte dětský snídaňový set.

Reklama

Do soutěže o veselý snídaňový set, se kterým se každá snídaně vašeho děťátka stane zábavou, se můžete zapojit snadno. Nebojte se, nebudeme vás zkoušet ze žádných vědomostních otázek. Stačí, pokud se od 1. do 31. května stanete fanouškem Smolíčkova dětského nábytku na Facebooku . Z nových fanoušků počátkem června vylosujeme šťastného výherce dětského snídaňového setu v hodnotě 729 Kč.

Smolíček – kvalitní dětský nábytek

Smolíček je internetový obchod s kvalitním dětským nábytkem. V jeho nabídce najdete produkty řady renomovaných výrobců dětského nábytku. Nakoupit zde můžete dětské postýlky, kompletní dětské pokoje, kolébky a košíky, jídelní rostoucí židličky, ale také doplňky do dětských pokojů.

Protože chce být internetový obchod Smolíček blíže svým zákazníkům, rozhodl se počátkem dubna spustit také svoje facebookové stránky, na kterých najdete fotogalerie, pozvánky na zajímavé akce a výstavy, informace o aktuálních slevách a akčních nabídkách. V neposlední řadě je zde prostor pro diskuzi, sdílení názorů a zkušeností.

Základní informace k soutěži

  • Soutěž probíhá od 1. do 31. května
  • Do soutěže se zapojíte tak, že se stanete fanouškem Smolíčka na Facebooku (soutěž neplatí pro stávající fanoušky)
  • Slosování účastníku proběhne počátkem června 2012 a vítěze budeme kontaktovat prostřednictvím Facebooku
  • Výherce obdrží dětský snídaňový set v hodnotě 729 Kč

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1644x] [30. duben 2012]
[Interiér a nábytek]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie