Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kde lze používat titanové nádobí?

29. leden 2010

Kde lze používat titanové nádobí?

Titanové nádobí je univerzální, takže není problém ho používat prakticky na všech typech sporáků a varných desek. Mnoho lidí používá sporáky na plyn. Ty sice mnohdy rychleji pánev ohřejí, ale špiní její spodní část. Stejně tak je tomu i u titanového nádobí.

Reklama

Elektrické vařiče jsou lepší

Při použití elektrického vařiče také rozhodně nic nezkazíte. Mnohé elektrické vařiče staršího typu jsou velmi pomalé co se ohřevu týče, ovšem titanová titanové pánve či jiné nádobí s titanovou vrstvou, které si do své kuchyně pořídíte, této rychlosti v mnohém pomůže a tepelné vlastnosti tohoto druhu nádobí umožní uchovat určitou teplotu uvnitř po delší dobu. Kumulace tepla patří mezi základní vlastnosti tohoto druhu nádobí.

Užití titanového nádobí

Titanové nádobí lze používat i na sklo-keramické desce, ke které se také titanová pánev nejvíce hodí. Právě na ní pravděpodobně nejlépe vyzní možnost indukčního vaření s titanovým nádobím.

Varnou desku vybírejte podle základních kritérií, mezi něž řadíme jak vzhled, tak i to, jestli je označená jako indukční. Stejně tak tomu musí být i u titanové pánve .

Indukční vaření

Indukce je v dnešní době doslova moderním výstřelkem vaší moderní kuchyně , který šetří jak čas, tak i zdraví díky tomu, že se nemusí používat velké množství oleje. V neposlední řadě ušetříte i velké množství peněz na výdajích za elektrickou energii.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: admin] [Zobrazeno 3147x] [29. leden 2010]
[Kuchyně]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie