Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Lis na PET lahve a plechovky se vyplatí

3. červenec 2016

Lis na PET lahve a plechovky se vyplatí

Dopřávat si nejrůznější nápoje v PET lahvích a plechovkách je pro většinu z nás již jakousi samozřejmostí. Počítat ale většinou musíme s tím, že jak PET lahve, tak i plechovky zůstanou prázdné a vznikne tak vcelku velké množství odpadu. Obecně se doporučuje obojí obaly lisovat sešlápnutím. To ale mnozí z nás vůbec neřeší, anebo se dostanou do situace, kdy z lahve vytryskne zbytek nápoje a potřísní podlahu či nábytek. Sešlapávání navíc není úplně dokonalé a mnohdy je odpad stále velký a zabere spousty prostoru. I proto se vyplatí speciální lis na PET lahve anebo lis na plechovky Ecopress. Oba dva si podrobně představíme v následujících řádcích.

Reklama

Lis na PET lahve

Moderní lis na plastové lahve nabízí maximální úsporu místa a komfort při kompresi. Ta je vynikající, jelikož dojde ke zmenšení objemu lahve až o 80 %. Ke slisování není zapotřebí skoro žádné fyzické síly. Umístíte jej velmi jednoduše na zeď a pouze do něj dáte PET lahev. Následně již pouze stlačíte páku a za chvíli mate dokonale vylisovanou PET lahev. Výrobek je absolutně šetrný k životnímu prostředí a vztahuje se na něj i 5 let trvající záruční doba. Díky robustní konstrukci a elegantnímu vzhledu získáte do vaší komory stylovou součást, která bude maximálně funkční. Postupně se stane práce s lisem zábavou i třeba pro vaše děti.

Lis na plechovky

Plechovky na nápoje jsou sice poněkud skladnější, nicméně i je bychom měli deformovat na co nejmenší tvar. Lis na plechovky Ecopress to dokáže bez větších problémů. Práce s ním je velmi podobná jako u modelu na PET lahve. Docílíte s ním také komprese plechovky až o 80 %. Samozřejmostí je i pětiletá záruka, která se na něj vztahuje. Základem zařízení jsou ryze ekologické materiály a práce s ním je také velmi jednoduchá a rychlá. Slisované plechovky můžete skladovat a pak je ještě odevzdat ve výkupu.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 752x] [3. červenec 2016]
[Kuchyně]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie