Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kompletní rekonstrukce bytového jádra

6. říjen 2010

Kompletní rekonstrukce bytového jádra

V případě, že se rozhodnete pro rekonstrukci bytového jádra, máte několik možností, jakou cestou se vydat. Tu první a základní představuje rekonstrukce svépomocí, kdy si lidé v podstatě přestaví své jádro sami dle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Pokud se ale člověk nechce příliš nadřít a ztratit tak drahocenný čas, který by jinak mohl využít k tomu, aby třeba vydělal peníze, určitě sáhne po nějaké odborné společnosti.

Reklama

Rekonstrukce bytu od A do Z

Jednou z takových je například Lukostav, který je schopen zajistit veškeré práce na přestavbě interiéru v okolí Prahy. Zajišťuje prakticky kompletní rekonstrukce bytů od A do Z. Když si vezmeme, co raková rekonstrukce zahrnuje, tak bychom měli začít již u samotných instalatérských prací. Rozvody topení, vody, plynu a také kanalizace jsou prakticky při jakékoli rekonstrukci anebo stavbě základem, který nesmí být opomenut.

Nové bytové jádro bez problémů

Součástí instalatérských prací je také pochopitelně instalace umyvadel, záchodů a také další sanity. Zapomenout nelze ani na rekonstrukce stupaček a dalších součástí bytů z pohledu instalatérského. Samozřejmostí je u mnohé rekonstrukce bytového jádra v současnosti také aplikace sádrokartonu. Příčky vyrobené z tohoto materiálu jakoby se staly v současné době již jakýmisi stálicemi jak v samotných panelákových bytech, tak i v různých půdních vestavbách a rodinných domcích. V současné době jsou také hodně preferovány třeba takové podhledy ze sádrokartonu a další tradiční i méně ortodoxní sádrokartonové konstrukce. Zejména půdní vestavby se bez použití sádrokartonu často neobejdou.

Vyměňte si podlahové krytiny

Hodně důležitá je také výměna podlahových krytin, kterou tato společnost také umí kompletně zajistit. Klienti si mohou volit hned z několika druhů podlahových krytin. volit je možné třeba laminátové anebo dřevěné podlahy či linolea a další krytiny.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2758x] [6. říjen 2010]
[Rekonstrukce]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie