Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kvalitní vrtačky jsou třeba i v bytě

11. červenec 2010

Kvalitní vrtačky jsou třeba i v bytě

Když se člověk nastěhuje do bytu, tak zjistí, že jsou celkem na omylu lidé, kteří říkají, že v bytě není třeba v podstatě používat žádného nářadí, že se jedná o jakési bezúdržbové bydlení. I v bytě je doslova nutností vlastnit kvalitní nářadí a zejména dobré vrtačky! Benusí se hned jednat o to, že u vás proběhne rekonstrukce bytového jádra, ale připraveni být můžete.

Reklama

Vrtačka a její potřeba v každé domácnosti

Na co všechno jsou tedy právě vrtačky v bytě zapotřebí? V první řadě lidé zjistí, že vrtačku potřebují zejména již při samotném montování různých skříní a nábytku vůbec. Většina skříní je sice v současné době konstruována tak, že není třeba do jednotlivých dílců vrtat otvory, nicméně samotné šroubování mnohdy není s manuálním klasickým šroubovákem zrovna ideální záležitostí. Aku vrtačka se speciálním nástavcem na šroubování se jeví jako ideální záležitost. Je třeba říct, že velmi účinná je hlavně u takzvaných křížových šroubů.

Při montování pomáháhají aku vrtačky

Když už jsou smontovány všechny skříně, tak je důležité ještě namontovat police. Pokud se jedná o panelový byt, tak se rozhodně můžete rozloučit s tím, že byste i menší police zavěsili na hřebíčky. Do panelu je každopádně nezatlučete! Přichází proto na slovo opět vrtačky , pro které je vyvrtání potřebného otvoru hračkou. Velmi dobře se jeví zejména vrtačky příklepové, které umí být v tomto případě velmi pohotové.

Neodmyslitelný pomocník každého kutila

Další využití vrtaček je hodně podobné, jelikož se jich často využívá k vyvrtání různých děr, jež jsou základem pro různé vrty, které jsou schopny držet různé obrázky a další bytové dekorace, které jsou pro bydlení v moderním bytě v podstatě nezbytné! Zapomenout také nelze ani na různá sanitární zařízení, které jsou třeba také čas od času odmontovat anebo rozdělat. Aku vrtačky se šroubovací hlavou jsou k tomuto účelu jako stvořené! Velmi často také lidé montují do zdí věšáky na prádlo. Balkonové zdi jsou také poměrně silné a tvrdé. Vrtačky jsou pro vyvrtání otvorů doslova nezbytností!


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2749x] [11. červenec 2010]
[Rekonstrukce]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie