Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Vyberte si hliníkové lešení dle vašich představ

28. duben 2016

Vyberte si hliníkové lešení dle vašich představ

Potřebujete kvalitní lešení? Spolehněte se na společnost Lehmann Technik ČR s.r.o. nabízející hliníkové lešení mnoha různých typů. Firma byla založena již v roce 1994 a až do roku 2000 byla přímo napojena na německou společnost Zugangstechnik GmbH. Právě její majitelé vlastnili částečně také pražskou LT ČR s.r.o. Od roku 2000 má ale firma pouze jednoho jediného majitele, nicméně její název zůstal zachován. Co všechno tedy nabízí a na jaké služby se budete moci spolehnout?

Reklama

Prodej i pronájem lešení

Ať už potřebujete hliníkové lešení  pouze krátkodobě, anebo napořád, můžete se na společnost Lehmann Technik ČR s.r.o. kdykoli obrátit. Právě při krátkodobé nezbytnosti lešení Praha na stavbě není nic jednoduššího, než si pouze zapůjčit konkrétní model a realizovat si pohodlně svůj vlastní záměr. Naopak při dlouhodobější rekonstrukci nebo celkové stavbě velkého objektu je optimální zakoupit si kompletně celou konstrukci, jež vám bude sloužit po celou dobu realizace konkrétního objektu.

Řešení přímo na míru

Při rekonstrukci nebo stavbě se vyplatí vsadit na model lešení, který bude přesně odpovídat činnostem, jež se budou řešit. K dispozici je pochopitelně klasické hliníkové lešení Praha, které se skládá po obvodu pláště budovy. Výbornou volbou jsou ale i hydraulické plošiny. Ty jsou menší, nicméně maximálně jednoduché z pohledu skládání a mobility. Volit je lze v několika provedeních podle toho, jak váš záměr vypadá. U zmiňované firmy jsou k dispozici i typy méně tradiční, mezi které patří třeba šplhací nebo závěsné lávky. Zapomenout nelze ani na oblíbené schodišťové roboty.

Objednávat můžete odkudkoli

Ať už potřebujete lešení instalovat kdekoli, máte možnost. Společnost Lehmann Technik ČR s.r.o. má i díky obchodnímu partnerovi Custers Hydraulica B. V. zahraniční styky, takže není problém objednávat konzultace i mimo Českou republiku.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 677x] [28. duben 2016]
[Rekonstrukce]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie