Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Zateplení: Řešení pro dům i zahradu

24. září 2010

Zateplení: Řešení pro dům i zahradu

V případě, že potřebujete zateplit svůj dům anebo postavit novostavbu, určitě budete řešit zateplení! Pozadu ale jistě nebude architektura vaší zahrady, která bude potřebovat určitě zpevňující prvky!

Reklama

Zateplujeme svůj domov

Když tedy půjdeme popořadě, tak začneme tím, jak by měla vypadat velmi dobrá volba zateplení domů. Tu představuje moderní systém Novabrik. Díky němu je možné realizovat jak zateplení starých domů, tak i stavbu domků nových. Záleží v podstatě pouze na tom, pro jakou variantu Novabriku se zákazník rozhodne! Varianta Novabrik Regular je určena k zateplení fasád u starších domů a varianta Novabrik Therm je ideální při stavbě nových obytných prostor!

Stavby odolné proti vodě

Pokusme se tedy charakterizovat základní vlastnosti těchto cihel určených na suché zdění. Prvním plusem je jistě vysoká odolnost Novabriku a také jeho odolnost vůči vodě. Novabrik je z pohledu pevnosti možné přirovnat k betonu! Vůči vodě je tento materiál odolný díky své prodyšnosti! Novabrik Regular představuje odvětranou fasádu, jež je schopna odvádět vlhkost ze zdí pryč! Novabrik si člověk může bez větších problémů nainstalovat také sám. Fasády představované tímto systémem se montují díky kotevním šroubům, které jsou vpravovány na obkládaný podklad.

Fasády bez potřeby údržby

Velkou výhodou je určitě také ta skutečnost, že tento typ fasády je prakticky bezúdržbový. Není třeba ji vůbec znovu natírat! Čas od času stačí pouze fasádu umýt! Určitým řešením jsou určitě také kvalitní materiály na zahradu. Kdo si chce zpevnit svahy, tak může použít svahovky Novablok. Ty se vyznačují jak velmi dlouhou životností, tak i tím, že umí velmi dobře odolat vodě a vlhkému prostředí! Jejich aplikace je velmi pohodlná, jelikož není třeba žádných zpevňovacích materiálů, jako jsou různá lepidla anebo klasická malta či jiné spojovací materiály.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1919x] [24. září 2010]
[Rekonstrukce]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie