Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Fotovoltaika

23. srpen 2011

Fotovoltaika

Co vlastně toto úžasné slovo znamená? Pro naprosté laiky v oblasti topení a ekologického vytápění, znamená slovo fotovoltaika výrobu energie a tepla pomocí solárních systémů. Toto je naprosto jedinečný a unikátní projekt společnosti Kuzďas s.r.o., která u nás zastupuje německou firmu Viessmann.

Reklama

Jak zřejmě každý ví, veškeré solární systémy využívají k získávání energie sluneční záření, které důmyslnou technikou předělávají na teplo, jež se využívá v domácnostech a jiných prostorách. Fotovoltaika neboli fotovoltaické zařízení na jakékoliv střeše domu, dělá z jejího majitele výrobce proudu. Jednodeskový modul Vitovolt 200 je vysoce účinný fotovoltaický modul.

Tento je založený na polykrystalických křemíkových článcích a v nabídce společnosti Kuzďas s.r.o. je za velice zajímavou cenu. Konektorový modul, jež má velmi malou hmotnost se velice jednoduše dopravuje a po té i montuje na střechu. Pro vynikající stabilitu se používá stabilní hliníkový rám. Fotovoltaika jsou de facto integrované bypassové diody, které zajišťují obrovskou užitkovost.

Takto prováděná fotovoltaika má nesporně velké množství výhod. Vzhledem k vysokým nárokům na kvalitu při výběru křemíkových článků je záruka perfektního výkonu. Veškeré potřebné komponenty jsou vzájemně přizpůsobené. Týká se to především spojovacích kabelů a měničů fotovoltaického zařízení.

Jak již bylo zmíněno, díky stabilnímu hliníkovému rámu je zaručená dobrá vlastní stabilita všech modulů. Fotovoltaika má velice rychlou montáž a to nejenom díky jednoduchému spojení elektrických kabelů, ale i montážním sadám pro svislou a vodorovnou montáž na střechu. Dále je to vysoce účinný měnič s integrovaným informačním displejem, který je připravený pro zapojení. Veškerá technologie je velmi precizně vymyšlená a provedená. Pro více informací zkontaktujte odborníky společnosti Kuzďas s.r.o.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1802x] [23. srpen 2011]
[Úspora energie]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie